1. Huspass
  2. Oslo

Huspass, Oslo

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MarziaM

1. Marzia

1.5 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarziaM

1. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao1.5 km
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

2. Jahnvi

1.4 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

2. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability1.4 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

3. Jasmine

2.3 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

3. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷2.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
MilagrosM

4. Milagros

0.7 km
fra
650 kr
/natt

MilagrosM

4. Milagros

0.7 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

5. Laryssa

1.2 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

5. Laryssa

Student som elsker dyr1.2 km
fra
400 kr
/natt
MednaM

6. Medna

17 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

6. Medna

om meg17 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SiljeS

7. Silje

1.8 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

7. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!1.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

8. Ingeborg

1.3 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

8. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 1.3 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

9. Sunniva

4.3 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

9. Sunniva

Dyrepasser4.3 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

10. Samantha

5.2 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
SamanthaS

10. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas5.2 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

11. Maria

18.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

11. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱18.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
sinaS

12. sina

0.8 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️0.8 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
ElisabethE

13. Elisabeth

1.6 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
3
Stamkunder

Loving Pet Care

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
ElisabethE

13. Elisabeth

Loving Pet Care 1.6 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"This was the first time Elisabeth house-sat for us, and it was so comfortable and relaxing to leave our two cats and our home in her hands! She is always incredibly kind and quick to respond, and we come home to chilled and content cats - what more could you possibly wish for? ☺️"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
SolveigS

14. Solveig

2.1 km - Gamle Oslo
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

14. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!2.1 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
500 kr
/natt
AnneA

15. Anne

2.5 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
AnneA

15. Anne

Dyrepasser med mye erfaring2.5 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
BrookeB

16. Brooke

18.9 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

16. Brooke

Your pets' best friend while you're away!18.9 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
IrinaI

17. Irina

2.8 km
fra
500 kr
/natt
27 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
IrinaI

17. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine2.8 km
(27 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
FridaF

18. Frida

2 km - Bydel Sagene
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

18. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer2 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
Emma HelenE

19. Emma Helen

3.2 km - Bydel Sagene
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
Emma HelenE

19. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!3.2 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Marla & IkuM

20. Marla & Iku

2.1 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
Marla & IkuM

20. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 2.1 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt