1. Huspass
  2. Oslo

Huspass, Oslo

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AnzelikaA

1. Anzelika

8.9 km
fra
350 kr
/natt
40 omtaler
17
Stamkunder

Kattens Beste Venn

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
AnzelikaA

1. Anzelika

Kattens Beste Venn8.9 km
(40 omtaler)
17 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
"Anzelika var en helt utrolig flink kattepasser . Siden det var første gang vi skulle reise fra Katten vår var vi veldig nøye på og velge den personen vi følte oss tryggest på . Takket være denne siden kom vi i kontakt med Anzelika. Emma fikk bo hos henne og hennes herlige Boca i nesten to uker . Vi fikk beroligende meldinger med bilder og info om hvordan dagen hadde vært . Dette varmet! Før valget var vi også på besøk hos Anzelika for og se om kattene våres gikk sammen . Anzelika var utrolg profesjonell og ikke minst flink med kattene ! Hun lærte oss mye.♥️ Tusen tusen takk for at du tok så godt vare på Emma ! Vi kunne ikke ha funnet en bedere kattepasser en henne ! Anbefales varmt ♥️"
TineT
Dyreeier Tine
fra
350 kr
/natt
SukunyaS

2. Sukunya

14.2 km
fra
630 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

2. Sukunya

Pets friendly 🤗14.2 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Very happy with Sukunya's stay at our house with our two cats! She has excellent communication, gave us timely updates, and left the house in perfect condition. Our cats were happy and well looked after :) We are looking forward to Sukunya staying again in the future! "
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
630 kr
/natt
SilviaS

3. Silvia

1.3 km
fra
500 kr
/natt
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

3. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available1.3 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
JohanneJ

4. Johanne

1.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
JohanneJ

4. Johanne

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass1.9 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Amazing responsible pet sitter! Took wonderful care of our 3 cats, whom 2 of them taking medication and supplements multiple times a day, and one who has a bit separation anxiety and requires a lot of extra attention. She took care of all of them wonderfully! Gave them extra attention and care, sent us lots of photos and updates (has a great talent of taking blep👅 photos🤣) so we were able to be calm and relax while being away. We came home to very relaxed and happy cats, even our cat with separation anxiety was happy and in no distress! The house was left very clean and in perfect condition. We couldn't be happier with her! We will definitely hire her service again! Highly recommend!"
SimonS
Dyreeier Simon
fra
300 kr
/natt
VakarėV

5. Vakarė

4.7 km
fra
370 kr
/natt
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

VakarėV

5. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities4.7 km
(2 omtaler)
fra
370 kr
/natt
TashaT

6. Tasha

2 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

6. Tasha

Passer gjerne på katten din 2 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
AlisonA

7. Alison

7 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 10 dager siden
AlisonA

7. Alison

Ny dyrepasser
Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️7 km
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
Håvard HaldenH

8. Håvard Halden

2.2 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

8. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 2.2 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
495 kr
/natt
KatrineK

9. Katrine

16.2 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

9. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig16.2 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
KatrineK

10. Katrine

0.7 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

10. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr0.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

11. Olena

7.2 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
OlenaO

11. Olena

Olenka, purrs and cuddles7.2 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

12. Fran

2.2 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

12. Fran

Frans2.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MariM

13. Mari

13.9 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
MariM

13. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting13.9 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
Anne-IngridA

14. Anne-Ingrid

7 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

14. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering7 km
Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
ErfanE

15. Erfan

3.4 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

15. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾3.4 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
LinaL

16. Lina

17.7 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
LinaL

16. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾17.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
HennyH

17. Henny

4.5 km
fra
400 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
HennyH

17. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 4.5 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
SigridS

18. Sigrid

1.2 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
SigridS

18. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser1.2 km
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
500 kr
/natt
Hege Sofie M.H

19. Hege Sofie M.

17.5 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 7 dager siden
Hege Sofie M.H

19. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd17.5 km
Sist aktiv 7 dager siden
fra
380 kr
/natt
MarysolM

20. Marysol

4.7 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 9 dager siden
MarysolM

20. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱4.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/natt