1. Huspass
  2. Lommedalen

Huspass, Lommedalen

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

12.3 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 12.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
FridaF

2. Frida

15.3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

2. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer15.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
BrookeB

3. Brooke

16.2 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
BrookeB

3. Brooke

Your pets' best friend while you're away!16.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LukasL

4. Lukas

18.1 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
LukasL

4. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!18.1 km
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Marla & IkuM

5. Marla & Iku

17.4 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

5. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 17.4 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

6. Sigrid

14.2 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

6. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser14.2 km
Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
ErfanE

7. Erfan

11.9 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

7. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾11.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

8. Fatemeh

16.1 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

8. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <316.1 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
AyaA

9. Aya

13 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

9. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet13 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

10. Maia

15.7 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

10. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 15.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
290 kr
/natt
MarziaM

11. Marzia

15.3 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

11. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao15.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
HanneH

12. Hanne

14.3 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

12. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 14.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

13. Tory

16.2 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

13. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass16.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

14. Chonticha

18.4 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

14. Chonticha

New pet sitter in your area18.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

15. Joakim

13.6 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

15. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo13.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

16. Patricia

14.6 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
PatriciaP

16. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser14.6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
ElviraE

17. Elvira

13.1 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

17. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!13.1 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

18. Henny

15.7 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
HennyH

18. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 15.7 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
600 kr
/natt
ChristopherC

19. Christopher

16.5 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ChristopherC

19. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾16.5 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
300 kr
/natt
LauraL

20. Laura

15.9 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

20. Laura

Animal lover, here to help15.9 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt