1. Huspass
  2. Langhus

Huspass, Langhus

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LinaL

1. Lina

14.3 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Svarer normalt innen en time
LinaL

1. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾14.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
Nikolay MillanN

2. Nikolay Millan

19.7 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

2. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk19.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
fra
500 kr
/natt
MalinM

3. Malin

16.1 km
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Svarer normalt innen en dag
MalinM

3. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer16.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
AlessiaA

4. Alessia

19.9 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

4. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser19.9 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ZenZ

5. Zen

16.4 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

5. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service16.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

6. Milagros

19.1 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

6. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾19.1 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

7. Kasper

6.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

7. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn6.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

8. Laryssa

19.4 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

8. Laryssa

Student som elsker dyr19.4 km
fra
400 kr
/natt
OliverO

9. Oliver

19.3 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

9. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn19.3 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
Ingri MargreteI

10. Ingri Margrete

10.3 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

10. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️10.3 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
ElsaE

11. Elsa

19.7 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

11. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 19.7 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

12. Carolin

18.3 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

12. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der18.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
StinaS

13. Stina

19.9 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

13. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg19.9 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

14. Olga

19.8 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

14. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻19.8 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt