1. Huspass
  2. Langhus

Huspass, Langhus

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
IrinaI

1. Irina

19.4 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i dag
IrinaI

1. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine19.4 km
(29 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
LukasL

2. Lukas

19.1 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet i går
LukasL

2. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!19.1 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

3. Jahnvi

19.5 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
JahnviJ

3. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability19.5 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
MajgritM

4. Majgrit

19.6 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist aktiv i går
MajgritM

4. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service19.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/natt
SigridS

5. Sigrid

19.4 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
SigridS

5. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser19.4 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
IreneI

6. Irene

18.2 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
IreneI

6. Irene

Home visit and boarding for cats 😽18.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
PatriciaP

7. Patricia

19 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
PatriciaP

7. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser19 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
JohanneJ

8. Johanne

14.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
JohanneJ

8. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇14.4 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarziaM

9. Marzia

19.7 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

9. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao19.7 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Wendi & LeneW

10. Wendi & Lene

19.8 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Wendi & LeneW

10. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)19.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
399 kr
/natt
BendikB

11. Bendik

18.4 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
BendikB

11. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.4 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarieM

12. Marie

16.9 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

12. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗16.9 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
FatemehF

13. Fatemeh

18.9 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 9 dager siden
FatemehF

13. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <318.9 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

14. Alison

19.2 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

14. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️19.2 km
Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
ToryT

15. Tory

17.9 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

15. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

16. Chonticha

13.5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChontichaC

16. Chonticha

New pet sitter in your area13.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChristopherC

17. Christopher

16.9 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
ChristopherC

17. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾16.9 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

18. Anne-Ingrid

12.5 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

18. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering12.5 km
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
JulieJ

19. Julie

19.2 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

JulieJ

19. Julie

Turglad hundepasser 19.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/natt
BrianB

20. Brian

19.3 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Svarer normalt innen en dag
BrianB

20. Brian

poetic pet care!19.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt