1. Huspass
  2. Kurland

Huspass, Kurland

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LaryssaL

1. Laryssa

15.9 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

1. Laryssa

Student som elsker dyr15.9 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

2. Diana

14.6 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

2. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 14.6 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
OliverO

3. Oliver

8.5 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

3. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn8.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

4. Charlotte

12.7 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

4. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger12.7 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

5. Veronica

14.3 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

5. Veronica

Kattens beste venn 14.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

6. Elsa

12.7 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

6. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 12.7 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

7. Carolin

14.3 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

7. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der14.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
BhekiB

8. Bheki

9.7 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

8. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 9.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

9. Stina

7.3 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

9. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg7.3 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

10. Pardis

16.5 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

10. Pardis

Here To Love Your Pets16.5 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

11. Olga

15 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

11. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻15 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SaniaS

12. Sania

1.4 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

12. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙1.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt