1. Huspass
  2. Kurland

Huspass, Kurland

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ChristopherC

1. Christopher

14.6 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ChristopherC

1. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾14.6 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

2. Anne-Ingrid

12.5 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

2. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering12.5 km
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
JulieJ

3. Julie

15.5 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 9 dager siden
JulieJ

3. Julie

Turglad hundepasser 15.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

4. Brian

15.7 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
BrianB

4. Brian

poetic pet care!15.7 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

5. Majgrit

15.6 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

5. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service15.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

6. Anna Ingeborg Rostad

15.3 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

6. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈15.3 km
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
600 kr
/natt
AnnaA

7. Anna

14.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

7. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene14.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

13.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk13.2 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AlexA

9. Alex

7.5 km
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

9. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.7.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
800 kr
/natt
IreneI

10. Irene

19 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

10. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats19 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
MarysolM

11. Marysol

19.5 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
MarysolM

11. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱19.5 km
(1 omtale)
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
fra
250 kr
/natt
DamlaD

12. Damla

17.6 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

12. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!17.6 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

13. Sophia Miriam Sauge

16.4 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

13. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!16.4 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
MadeleineM

14. Madeleine

1.2 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

14. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser1.2 km
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

15. Jahnvi

14.4 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

15. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability14.4 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

16. Jasmine

14.4 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

16. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷14.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
IreneI

17. Irene

15.4 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

17. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
ZenZ

18. Zen

13 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

18. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service13 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

19. Milagros

15.1 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

19. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾15.1 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

20. Kasper

18.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

20. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn18.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt