1. Huspass
  2. Kurland

Huspass, Kurland

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

18 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 18 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
RomanR

2. Roman

4.1 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
RomanR

2. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg4.1 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
FridaF

3. Frida

14.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

3. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer14.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
LukasL

4. Lukas

11.8 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
LukasL

4. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!11.8 km
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Marla & IkuM

5. Marla & Iku

13.2 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

5. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 13.2 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

6. Sigrid

16 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

6. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser16 km
Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
ErfanE

7. Erfan

18.4 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

7. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾18.4 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

8. Fatemeh

14 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

8. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <314 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

9. Alison

8.2 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

9. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️8.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
AyaA

10. Aya

16.9 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

10. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet16.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

11. Maia

14 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

11. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 14 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
290 kr
/natt
MarziaM

12. Marzia

14.6 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

12. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao14.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Hege Sofie M.H

13. Hege Sofie M.

6.1 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 3 dager siden
Hege Sofie M.H

13. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd6.1 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
380 kr
/natt
HanneH

14. Hanne

15.7 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

14. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 15.7 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

15. Tory

14.3 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

15. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass14.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

16. Chonticha

15.4 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

16. Chonticha

New pet sitter in your area15.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

17. Joakim

16.1 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

17. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo16.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

18. Patricia

15.6 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
PatriciaP

18. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser15.6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
ElviraE

19. Elvira

16.8 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

19. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!16.8 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

20. Henny

14 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
HennyH

20. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 14 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
600 kr
/natt