1. Huspass
  2. Kurland

Huspass, Kurland

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

14 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 14 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
VictoriaV

2. Victoria

19.6 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 2 dager siden
VictoriaV

2. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 19.6 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 DKK
/natt
KatrineK

3. Katrine

14.7 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

3. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr14.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
FranF

4. Fran

16.9 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

4. Fran

Frans16.9 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MednaM

5. Medna

3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

5. Medna

om meg3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SiljeS

6. Silje

16.6 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

6. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!16.6 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

7. Ingeborg

15.7 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

7. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 15.7 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

8. Sunniva

17.4 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

8. Sunniva

Dyrepasser17.4 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

9. Samantha

10.6 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 13 dager siden
SamanthaS

9. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas10.6 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

10. Maria

3.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

10. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱3.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
sinaS

11. sina

15.6 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

11. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.6 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
DianaD

12. Diana

14.4 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

12. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️14.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
325 kr
/natt
AnneA

13. Anne

16.6 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnneA

13. Anne

Dyrepasser med mye erfaring16.6 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
IrinaI

14. Irina

12.6 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrinaI

14. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine12.6 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
SolveigS

15. Solveig

13 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
SolveigS

15. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!13 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

16. Wendi & Lene

14.7 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
Wendi & LeneW

16. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)14.7 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
399 kr
/natt
EmilieE

17. Emilie

3.9 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
EmilieE

17. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr3.9 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
BendikB

18. Bendik

15.4 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

18. Bendik

den musiserende dyrepasser! 15.4 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarieM

19. Marie

14.1 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

19. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗14.1 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

20. Emma Helen

14.8 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

20. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!14.8 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
500 kr
/natt