1. Huspass
  2. Jørpeland

Huspass, Jørpeland

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Synne KvammeS

1. Synne Kvamme

18.2 km
fra
500 kr
/natt
41 omtaler
19
Stamkunder

Dyrepass I Ditt Hjem

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
Synne KvammeS

1. Synne Kvamme

Dyrepass I Ditt Hjem18.2 km
(41 omtaler)
19 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
"Yet again, perfectly happy. The cats love Synne 💕"
HeleneH
Dyreeier Helene
fra
500 kr
/natt
NiandraN

2. Niandra

16.9 km
fra
900 kr
/natt
19 omtaler
6
Stamkunder

a friend for your pet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
NiandraN

2. Niandra

a friend for your pet16.9 km
(19 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
900 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
JulieJ

3. Julie

17.3 km - Stavanger
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
JulieJ

3. Julie

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.17.3 km - Stavanger
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
fra
300 kr
/natt
AmandaA

4. Amanda

18.5 km - Storhaug
fra
700 kr
/natt

Hundeelsker

Svarer normalt innen en dag
AmandaA

4. Amanda

Hundeelsker18.5 km - Storhaug
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
AdiA

5. Adi

18.1 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pawesome

Svarer normalt innen en dag
AdiA

5. Adi

Pawesome18.1 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Jørpeland mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Jørpeland.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Jørpeland på Pawshake. Over 81 dyreeiere i Jørpeland har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express