1. Huspass
  2. Jar

Huspass, Jar

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JoakimJ

1. Joakim

6.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

1. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo6.2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt
Norah RobertsenN

2. Norah Robertsen

1.2 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

2. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!1.2 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

3. Patricia

6.4 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

3. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser6.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
HanneH

4. Hanne

6.3 km - St. Hanshaugen
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Svarer normalt innen en time
HanneH

4. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 6.3 km - St. Hanshaugen
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
IreneI

5. Irene

6.8 km - Sentrum
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

5. Irene

Home visit and boarding for cats 😽6.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

6. Victor

15.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

6. Victor

La oss ta frisk luft!15.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

7. Zen

9.7 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

7. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service9.7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

8. Kasper

15.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

8. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn15.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

9. Diana

10 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

9. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 10 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

10. Sarah

2.8 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

10. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker2.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

11. Oliver

13.5 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

11. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn13.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

12. Charlotte

9.4 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

12. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger9.4 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

13. Veronica

7.8 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

13. Veronica

Kattens beste venn 7.8 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

14. Elsa

9.4 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

14. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 9.4 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

15. Carolin

7.8 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

15. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der7.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

16. Tina

6.1 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

16. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn6.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

17. Bheki

12.6 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

17. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 12.6 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

18. Stina

14.7 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

18. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg14.7 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

19. Pardis

7.7 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

19. Pardis

Here To Love Your Pets7.7 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

20. Olga

7.1 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

20. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻7.1 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt