1. Huspass
  2. Hvalstad

Huspass, Hvalstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
DianaD

1. Diana

17.9 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

1. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 17.9 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

2. Sarah

13.7 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

2. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker13.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
VeronicaV

3. Veronica

18.5 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

3. Veronica

Kattens beste venn 18.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

4. Elsa

19.9 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

4. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 19.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

5. Carolin

17.9 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

5. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der17.9 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

6. Tina

16.3 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

6. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn16.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
PardisP

7. Pardis

18.9 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

7. Pardis

Here To Love Your Pets18.9 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

8. Olga

17.7 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

8. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻17.7 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
MarieM

9. Marie

18 km - Gamle Oslo
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MarieM

9. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗18 km - Gamle Oslo
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

3.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

Min erfaring 3.2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt