1. Huspass
  2. Hvalstad

Huspass, Hvalstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
FatemehF

1. Fatemeh

18.4 km
fra
350 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 4 dager siden
FatemehF

1. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <318.4 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
Wendi & LeneW

2. Wendi & Lene

18 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
Wendi & LeneW

2. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)18 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
399 kr
/natt
MaiaM

3. Maia

19 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
MaiaM

3. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 19 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
290 kr
/natt
ElviraE

4. Elvira

16.1 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
ElviraE

4. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!16.1 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChontichaC

5. Chonticha

17.3 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
ChontichaC

5. Chonticha

New pet sitter in your area17.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

6. Kari Kleppa

14.7 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
Kari KleppaK

6. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 14.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

7. Line

3 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

7. Line

Hundeelsker!3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

8. Irene

14.7 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

8. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats14.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

9. Damla

15.1 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

9. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!15.1 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

10. Alessia

9.6 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

10. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser9.6 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

11. Sophia Miriam Sauge

16.5 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

11. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!16.5 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

12. Diana

18.9 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
DianaD

12. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️18.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
325 kr
/natt
JoakimJ

13. Joakim

17.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

13. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo17.2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt
Norah RobertsenN

14. Norah Robertsen

12.3 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

14. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!12.3 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

15. Patricia

16.7 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

15. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser16.7 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
HanneH

16. Hanne

16.8 km - St. Hanshaugen
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Svarer normalt innen en time
HanneH

16. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 16.8 km - St. Hanshaugen
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
IreneI

17. Irene

16.8 km - Sentrum
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

17. Irene

Home visit and boarding for cats 😽16.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

18. Victor

5.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

18. Victor

La oss ta frisk luft!5.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

19. Zen

19.1 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

19. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service19.1 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

20. Kasper

19.4 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

20. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn19.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt