1. Huspass
  2. Hvalstad

Huspass, Hvalstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
sinaS

1. sina

16.8 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

1. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️16.8 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
ElisabethE

2. Elisabeth

18.5 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
3
Stamkunder

Loving Pet Care

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
ElisabethE

2. Elisabeth

Loving Pet Care 18.5 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"This was the first time Elisabeth house-sat for us, and it was so comfortable and relaxing to leave our two cats and our home in her hands! She is always incredibly kind and quick to respond, and we come home to chilled and content cats - what more could you possibly wish for? ☺️"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
IrinaI

3. Irina

19.9 km
fra
500 kr
/natt
27 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
IrinaI

3. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine19.9 km
(27 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
500 kr
/natt
SolveigS

4. Solveig

19.1 km - Gamle Oslo
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
SolveigS

4. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!19.1 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
FridaF

5. Frida

18.3 km - Bydel Sagene
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

5. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer18.3 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
900 kr
/natt
Marla & IkuM

6. Marla & Iku

18.9 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
Marla & IkuM

6. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 18.9 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
Emma HelenE

7. Emma Helen

18.7 km - Bydel Sagene
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket i går
Sist kontaktet i går
Emma HelenE

7. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!18.7 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket i går
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
AnneA

8. Anne

16.4 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
AnneA

8. Anne

Dyrepasser med mye erfaring16.4 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChristopherC

9. Christopher

17.4 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
ChristopherC

9. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾17.4 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
BrookeB

10. Brooke

5.8 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

10. Brooke

Your pets' best friend while you're away!5.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LauraL

11. Laura

6 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

11. Laura

Animal lover, here to help6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
JulieJ

12. Julie

16.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 3 dager siden
JulieJ

12. Julie

Turglad hundepasser 16.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

13. Brian

16.7 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BrianB

13. Brian

poetic pet care!16.7 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

14. Majgrit

16.9 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MajgritM

14. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service16.9 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

15. Anna Ingeborg Rostad

17.5 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

15. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈17.5 km
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
600 kr
/natt
BendikB

16. Bendik

16.9 km - Sentrum
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BendikB

16. Bendik

den musiserende dyrepasser! 16.9 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
ToryT

17. Tory

17.8 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
ToryT

17. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17.8 km
(1 omtale)
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
900 kr
/natt
AnnaA

18. Anna

18.1 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

18. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene18.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

19. Nikolay Millan

19.4 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

19. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk19.4 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AyaA

20. Aya

16.1 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

20. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet16.1 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt