1. Huspass
  2. Hvalstad

Huspass, Hvalstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
TashaT

1. Tasha

16.3 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

1. Tasha

Passer gjerne på katten din 16.3 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

18.7 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 18.7 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
495 kr
/natt
KatrineK

3. Katrine

1.4 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

3. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig1.4 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
KatrineK

4. Katrine

17.6 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

4. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr17.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

5. Olena

15.3 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
OlenaO

5. Olena

Olenka, purrs and cuddles15.3 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

6. Fran

15.7 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

6. Fran

Frans15.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
SigridS

7. Sigrid

16.5 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
SigridS

7. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser16.5 km
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
MariM

8. Mari

10.4 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

8. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting10.4 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
ErfanE

9. Erfan

14.3 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 4 dager siden
ErfanE

9. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾14.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
LinaL

10. Lina

11.9 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
LinaL

10. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾11.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
400 kr
/natt
MarysolM

11. Marysol

13.6 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 10 dager siden
MarysolM

11. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱13.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/natt
MarziaM

12. Marzia

18 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarziaM

12. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao18 km
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
AmandaA

13. Amanda

6.9 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

13. Amanda

En dyrevenn🫶6.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

14. Jahnvi

18.2 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

14. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability18.2 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

15. Jasmine

18.5 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

15. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷18.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
MilagrosM

16. Milagros

17.3 km
fra
650 kr
/natt

MilagrosM

16. Milagros

17.3 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

17. Laryssa

16.6 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

17. Laryssa

Student som elsker dyr16.6 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

18. Silje

16 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

18. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!16 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

19. Ingeborg

16.8 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

19. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 16.8 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

20. Sunniva

16.6 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

20. Sunniva

Dyrepasser16.6 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt