1. Huspass
  2. Hosle

Huspass, Hosle

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Lilli MjeldeL

1. Lilli Mjelde

7.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

1. Lilli Mjelde

Min erfaring 7.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
IreneI

2. Irene

9 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

2. Irene

Home visit and boarding for cats 😽9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

3. Victor

15.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

3. Victor

La oss ta frisk luft!15.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

4. Zen

11.9 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

4. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service11.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

5. Milagros

8.9 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

5. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾8.9 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

6. Kasper

18.1 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

6. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn18.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

7. Laryssa

8.1 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

7. Laryssa

Student som elsker dyr8.1 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

8. Diana

12.4 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

8. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 12.4 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

9. Sarah

3 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

9. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker3 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

10. Oliver

15.3 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

10. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn15.3 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

11. Charlotte

11.1 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

11. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger11.1 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

12. Veronica

9.4 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

12. Veronica

Kattens beste venn 9.4 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

13. Elsa

11.1 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

13. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 11.1 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

14. Carolin

9.8 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

14. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der9.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

15. Tina

5.3 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

15. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn5.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

16. Bheki

14.2 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

16. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 14.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

17. Stina

16.5 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

17. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg16.5 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

18. Pardis

8.4 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

18. Pardis

Here To Love Your Pets8.4 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

19. Olga

8.9 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

19. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻8.9 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt