1. Huspass
  2. Hosle

Huspass, Hosle

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Emma HelenE

1. Emma Helen

9.1 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

1. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!9.1 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

2. Kari Kleppa

6.1 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

2. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 6.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
FridaF

3. Frida

9.3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

3. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer9.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
BrookeB

4. Brooke

15.2 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
BrookeB

4. Brooke

Your pets' best friend while you're away!15.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LukasL

5. Lukas

12 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
LukasL

5. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!12 km
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Marla & IkuM

6. Marla & Iku

11.3 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

6. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 11.3 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

7. Sigrid

8 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

7. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser8 km
Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
ErfanE

8. Erfan

5.7 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

8. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾5.7 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

9. Fatemeh

10 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

9. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <310 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

10. Alison

15.7 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

10. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️15.7 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
AyaA

11. Aya

6.9 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

11. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet6.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

12. Maia

9.8 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

12. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 9.8 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
290 kr
/natt
MarziaM

13. Marzia

9.2 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

13. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao9.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
HanneH

14. Hanne

8.1 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

14. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 8.1 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

15. Tory

10 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

15. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass10 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

16. Chonticha

12.3 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

16. Chonticha

New pet sitter in your area12.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

17. Joakim

7.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

17. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo7.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

18. Patricia

8.4 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
PatriciaP

18. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser8.4 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
ElviraE

19. Elvira

7 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

19. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!7 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

20. Henny

10.1 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
HennyH

20. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 10.1 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
600 kr
/natt