1. Huspass
  2. Hosle

Huspass, Hosle

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
NataliaN

1. Natalia

6.9 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

1. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 6.9 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

9.8 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 9.8 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
KatrineK

3. Katrine

9.7 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

3. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig9.7 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

4. Victoria

5.2 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 2 dager siden
VictoriaV

4. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 5.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 DKK
/natt
KatrineK

5. Katrine

9.3 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

5. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr9.3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

6. Olena

4.4 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
OlenaO

6. Olena

Olenka, purrs and cuddles4.4 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

7. Fran

7 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

7. Fran

Frans7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
SiljeS

8. Silje

7.4 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

8. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!7.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

9. Ingeborg

8.2 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

9. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 8.2 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

10. Sunniva

6.5 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

10. Sunniva

Dyrepasser6.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

11. Samantha

13.2 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 13 dager siden
SamanthaS

11. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas13.2 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
sinaS

12. sina

8.5 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️8.5 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
DianaD

13. Diana

9.4 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

13. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️9.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
325 kr
/natt
AnneA

14. Anne

7.2 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnneA

14. Anne

Dyrepasser med mye erfaring7.2 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
MariM

15. Mari

4.7 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

15. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting4.7 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
IrinaI

16. Irina

11.2 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrinaI

16. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine11.2 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
SolveigS

17. Solveig

11.2 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
SolveigS

17. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!11.2 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

18. Wendi & Lene

9.2 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
Wendi & LeneW

18. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)9.2 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
399 kr
/natt
BendikB

19. Bendik

8.9 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

19. Bendik

den musiserende dyrepasser! 8.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarieM

20. Marie

10.7 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

20. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗10.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt