1. Huspass
  2. Haslum

Huspass, Haslum

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
PatriciaP

1. Patricia

9.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

1. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser9.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
HanneH

2. Hanne

9.7 km - St. Hanshaugen
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Svarer normalt innen en time
HanneH

2. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 9.7 km - St. Hanshaugen
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
IreneI

3. Irene

10.4 km - Sentrum
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

3. Irene

Home visit and boarding for cats 😽10.4 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

4. Victor

14.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

4. Victor

La oss ta frisk luft!14.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

5. Zen

13.3 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

5. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service13.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

6. Kasper

18.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

6. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn18.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

7. Diana

13.5 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

7. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 13.5 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

8. Sarah

4.8 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

8. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker4.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

9. Oliver

17 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

9. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn17 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

10. Charlotte

12.7 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

10. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger12.7 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

11. Veronica

11.1 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

11. Veronica

Kattens beste venn 11.1 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

12. Elsa

12.7 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

12. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 12.7 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

13. Carolin

11.3 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

13. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der11.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

14. Tina

6.8 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

14. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn6.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

15. Bheki

15.8 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

15. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 15.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

16. Stina

18.1 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

16. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg18.1 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

17. Pardis

10.1 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

17. Pardis

Here To Love Your Pets10.1 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

18. Olga

10.5 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

18. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻10.5 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LukasL

19. Lukas

13.6 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LukasL

19. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!13.6 km
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
MarieM

20. Marie

12.1 km - Gamle Oslo
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
MarieM

20. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗12.1 km - Gamle Oslo
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/natt