1. Huspass
  2. Haslum

Huspass, Haslum

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BendikB

1. Bendik

10.3 km - Sentrum
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BendikB

1. Bendik

den musiserende dyrepasser! 10.3 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
ToryT

2. Tory

11.5 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

2. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass11.5 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
900 kr
/natt
AnnaA

3. Anna

10.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

3. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene10.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

12.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk12.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AyaA

5. Aya

8.5 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

5. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet8.5 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
FatemehF

6. Fatemeh

11.5 km
fra
350 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

6. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <311.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
Wendi & LeneW

7. Wendi & Lene

10.8 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Wendi & LeneW

7. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)10.8 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
399 kr
/natt
MaiaM

8. Maia

11.5 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
MaiaM

8. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 11.5 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
290 kr
/natt
ElviraE

9. Elvira

8.6 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
ElviraE

9. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!8.6 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChontichaC

10. Chonticha

13.4 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

10. Chonticha

New pet sitter in your area13.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

11. Kari Kleppa

7.6 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Kari KleppaK

11. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 7.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

12. Line

11.7 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

12. Line

Hundeelsker!11.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
AlexA

13. Alex

18.1 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 9 dager siden
AlexA

13. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.18.1 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
fra
800 kr
/natt
IreneI

14. Irene

6.5 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

14. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats6.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

15. Damla

7.8 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

15. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!7.8 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

16. Alessia

5 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

16. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser5 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

17. Sophia Miriam Sauge

9 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

17. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!9 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

18. Diana

11.1 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
DianaD

18. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️11.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
325 kr
/natt
JoakimJ

19. Joakim

9.3 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

19. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo9.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt
Norah RobertsenN

20. Norah Robertsen

4.7 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

20. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!4.7 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt