1. Huspass
  2. Haslum

Huspass, Haslum

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JohanneJ

1. Johanne

9.4 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
JohanneJ

1. Johanne

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass9.4 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Amazing responsible pet sitter! Took wonderful care of our 3 cats, whom 2 of them taking medication and supplements multiple times a day, and one who has a bit separation anxiety and requires a lot of extra attention. She took care of all of them wonderfully! Gave them extra attention and care, sent us lots of photos and updates (has a great talent of taking blep👅 photos🤣) so we were able to be calm and relax while being away. We came home to very relaxed and happy cats, even our cat with separation anxiety was happy and in no distress! The house was left very clean and in perfect condition. We couldn't be happier with her! We will definitely hire her service again! Highly recommend!"
SimonS
Dyreeier Simon
fra
300 kr
/natt
VakarėV

2. Vakarė

14.6 km
fra
370 kr
/natt
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

VakarėV

2. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities14.6 km
(2 omtaler)
fra
370 kr
/natt
TashaT

3. Tasha

9 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

3. Tasha

Passer gjerne på katten din 9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
AlisonA

4. Alison

17.3 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 10 dager siden
AlisonA

4. Alison

Ny dyrepasser
Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️17.3 km
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

11.4 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 11.4 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
495 kr
/natt
KatrineK

6. Katrine

8.1 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

6. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig8.1 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
KatrineK

7. Katrine

10.8 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

7. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr10.8 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

8. Olena

6.2 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
OlenaO

8. Olena

Olenka, purrs and cuddles6.2 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

9. Fran

8.6 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

9. Fran

Frans8.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MariM

10. Mari

3.6 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
MariM

10. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting3.6 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
Anne-IngridA

11. Anne-Ingrid

16.7 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

11. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering16.7 km
Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
ErfanE

12. Erfan

7.2 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

12. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾7.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
LinaL

13. Lina

17.1 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
LinaL

13. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾17.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
HennyH

14. Henny

11.9 km
fra
400 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
HennyH

14. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 11.9 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
SigridS

15. Sigrid

9.5 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
SigridS

15. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser9.5 km
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
500 kr
/natt
MarysolM

16. Marysol

6 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 9 dager siden
MarysolM

16. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/natt
MarziaM

17. Marzia

10.8 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarziaM

17. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao10.8 km
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
AmandaA

18. Amanda

16.3 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
AmandaA

18. Amanda

En dyrevenn🫶16.3 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

19. Jahnvi

11.1 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

19. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability11.1 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

20. Jasmine

11 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

20. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷11 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt