1. Huspass
  2. Fornebu

Huspass, Fornebu

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Norah RobertsenN

1. Norah Robertsen

2.8 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

1. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!2.8 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

2. Patricia

6.6 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

2. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser6.6 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
HanneH

3. Hanne

6.7 km - St. Hanshaugen
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Svarer normalt innen en time
HanneH

3. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 6.7 km - St. Hanshaugen
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
IreneI

4. Irene

6.8 km - Sentrum
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

4. Irene

Home visit and boarding for cats 😽6.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

5. Victor

13.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

5. Victor

La oss ta frisk luft!13.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

6. Zen

9.4 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

6. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service9.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

7. Kasper

13.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

7. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn13.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

8. Diana

9 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

8. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 9 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

9. Sarah

5 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

9. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker5 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

10. Oliver

13.7 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

10. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn13.7 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

11. Charlotte

9.9 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

11. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger9.9 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

12. Veronica

8.4 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

12. Veronica

Kattens beste venn 8.4 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

13. Elsa

9.8 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

13. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 9.8 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

14. Carolin

7.8 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

14. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der7.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

15. Tina

8.3 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

15. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn8.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

16. Bheki

13.1 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

16. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 13.1 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

17. Stina

15 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

17. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg15 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

18. Pardis

9.3 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

18. Pardis

Here To Love Your Pets9.3 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

19. Olga

7.5 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

19. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻7.5 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LukasL

20. Lukas

10.5 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LukasL

20. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!10.5 km
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt