1. Huspass
  2. Fornebu

Huspass, Fornebu

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BendikB

1. Bendik

6.8 km - Sentrum
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BendikB

1. Bendik

den musiserende dyrepasser! 6.8 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
ToryT

2. Tory

7.8 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

2. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass7.8 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
900 kr
/natt
AnnaA

3. Anna

7.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

3. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene7.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

9.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk9.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AyaA

5. Aya

5.9 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

5. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet5.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
FatemehF

6. Fatemeh

8.2 km
fra
350 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

6. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <38.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
Wendi & LeneW

7. Wendi & Lene

7.8 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Wendi & LeneW

7. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)7.8 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
399 kr
/natt
MaiaM

8. Maia

8.9 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
MaiaM

8. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 8.9 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
290 kr
/natt
ElviraE

9. Elvira

5.9 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
ElviraE

9. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!5.9 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
RomanR

10. Roman

18.8 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

10. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg18.8 km
Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
ChontichaC

11. Chonticha

8.7 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

11. Chonticha

New pet sitter in your area8.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

12. Kari Kleppa

4.5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Kari KleppaK

12. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 4.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

13. Line

11.4 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

13. Line

Hundeelsker!11.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
AlexA

14. Alex

15.2 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 9 dager siden
AlexA

14. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.15.2 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
fra
800 kr
/natt
IreneI

15. Irene

5.1 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

15. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats5.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

16. Damla

4.9 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

16. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!4.9 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

17. Alessia

0.7 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

17. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser0.7 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

6.4 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!6.4 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

19. Diana

8.7 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
DianaD

19. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️8.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
325 kr
/natt
JoakimJ

20. Joakim

7.1 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

20. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo7.1 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt