1. Huspass
  2. Fornebu

Huspass, Fornebu

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MilagrosM

1. Milagros

7.1 km
fra
650 kr
/natt

MilagrosM

1. Milagros

7.1 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

2. Laryssa

6.4 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

2. Laryssa

Student som elsker dyr6.4 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

3. Silje

5.8 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

3. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!5.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

4. Ingeborg

6.7 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

4. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 6.7 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

5. Sunniva

6.7 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

5. Sunniva

Dyrepasser6.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

6. Samantha

12.1 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
SamanthaS

6. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas12.1 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
sinaS

7. sina

6.7 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

7. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️6.7 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
ElisabethE

8. Elisabeth

8.4 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
3
Stamkunder

Loving Pet Care

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
ElisabethE

8. Elisabeth

Loving Pet Care 8.4 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"This was the first time Elisabeth house-sat for us, and it was so comfortable and relaxing to leave our two cats and our home in her hands! She is always incredibly kind and quick to respond, and we come home to chilled and content cats - what more could you possibly wish for? ☺️"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
SolveigS

9. Solveig

9.1 km - Gamle Oslo
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

9. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!9.1 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
500 kr
/natt
AnneA

10. Anne

6.3 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
AnneA

10. Anne

Dyrepasser med mye erfaring6.3 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
BrookeB

11. Brooke

12.8 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

11. Brooke

Your pets' best friend while you're away!12.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
IrinaI

12. Irina

9.8 km
fra
500 kr
/natt
27 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
IrinaI

12. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine9.8 km
(27 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
FridaF

13. Frida

8.2 km - Bydel Sagene
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

13. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer8.2 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
Emma HelenE

14. Emma Helen

8.5 km - Bydel Sagene
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
Emma HelenE

14. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!8.5 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
LauraL

15. Laura

15.8 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
LauraL

15. Laura

Animal lover, here to help15.8 km
(2 omtaler)
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
Marla & IkuM

16. Marla & Iku

9 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
Marla & IkuM

16. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 9 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
JulieJ

17. Julie

6.8 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 2 dager siden
JulieJ

17. Julie

Turglad hundepasser 6.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

18. Brian

6.6 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BrianB

18. Brian

poetic pet care!6.6 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

19. Majgrit

6.8 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

19. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service6.8 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

20. Anna Ingeborg Rostad

7.3 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

20. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈7.3 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
600 kr
/natt