1. Huspass
  2. Fjellstrand

Huspass, Fjellstrand

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JahnviJ

1. Jahnvi

17 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

1. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability17 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

2. Jasmine

17.8 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

2. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
Lilli MjeldeL

3. Lilli Mjelde

11.9 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

3. Lilli Mjelde

Min erfaring 11.9 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
IreneI

4. Irene

15.2 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

4. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

5. Victor

8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

5. Victor

La oss ta frisk luft!8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

6. Zen

15.9 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

6. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service15.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

7. Milagros

16.1 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

7. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾16.1 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

8. Kasper

10.6 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

8. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn10.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

9. Laryssa

15.8 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

9. Laryssa

Student som elsker dyr15.8 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

10. Diana

13.5 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

10. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 13.5 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

11. Sarah

16.7 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

11. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker16.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
CharlotteC

12. Charlotte

18.6 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

12. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger18.6 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
Ingri MargreteI

13. Ingri Margrete

17.1 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

13. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️17.1 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
VeronicaV

14. Veronica

17.8 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

14. Veronica

Kattens beste venn 17.8 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

15. Elsa

18.4 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

15. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 18.4 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

16. Carolin

16.1 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

16. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der16.1 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
OlgaO

17. Olga

16.8 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

17. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻16.8 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt