1. Huspass
  2. Fjellstrand

Huspass, Fjellstrand

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HennyH

1. Henny

20 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
HennyH

1. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 20 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
600 kr
/natt
ChristopherC

2. Christopher

14.9 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ChristopherC

2. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾14.9 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
300 kr
/natt
LauraL

3. Laura

12.3 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

3. Laura

Animal lover, here to help12.3 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
Anne-IngridA

4. Anne-Ingrid

15.2 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

4. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering15.2 km
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
JulieJ

5. Julie

15.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 9 dager siden
JulieJ

5. Julie

Turglad hundepasser 15.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

6. Brian

15.8 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
BrianB

6. Brian

poetic pet care!15.8 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

7. Majgrit

16.2 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

7. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service16.2 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

8. Anna Ingeborg Rostad

16.8 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

8. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈16.8 km
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
600 kr
/natt
AnnaA

9. Anna

17.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

9. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene17.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
LinaL

10. Lina

2.1 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
LinaL

10. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾2.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

18 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk18 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
MalinM

12. Malin

15.1 km
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
MalinM

12. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer15.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
fra
300 kr
/natt
LineL

13. Line

8.8 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

13. Line

Hundeelsker!8.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

14. Irene

16.4 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

14. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats16.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
MarysolM

15. Marysol

15.1 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
MarysolM

15. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱15.1 km
(1 omtale)
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
fra
250 kr
/natt
DamlaD

16. Damla

15.3 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

16. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!15.3 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

17. Alessia

11.2 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

17. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser11.2 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

16.4 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!16.4 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
JohanneJ

19. Johanne

14.2 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

JohanneJ

19. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇14.2 km
(1 omtale)
fra
300 kr
/natt
AmandaA

20. Amanda

13 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

20. Amanda

En dyrevenn🫶13 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt