1. Huspass
  2. Fjellstrand

Huspass, Fjellstrand

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BendikB

1. Bendik

15.4 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

1. Bendik

den musiserende dyrepasser! 15.4 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarieM

2. Marie

15.3 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

2. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗15.3 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

3. Emma Helen

18.5 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

3. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!18.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

4. Kari Kleppa

14.9 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

4. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 14.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
FridaF

5. Frida

17.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

5. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
900 kr
/natt
BrookeB

6. Brooke

7 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
BrookeB

6. Brooke

Your pets' best friend while you're away!7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LukasL

7. Lukas

18.5 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
LukasL

7. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!18.5 km
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Marla & IkuM

8. Marla & Iku

16.3 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

8. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 16.3 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

9. Sigrid

15.7 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

9. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser15.7 km
Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
ErfanE

10. Erfan

14.7 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

10. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾14.7 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

11. Fatemeh

16.8 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

11. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <316.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
AyaA

12. Aya

16.2 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

12. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet16.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

13. Maia

18.3 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

13. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 18.3 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
290 kr
/natt
MarziaM

14. Marzia

17 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

14. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao17 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
HanneH

15. Hanne

16.2 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

15. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 16.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

16. Tory

15.8 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

16. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass15.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

17. Chonticha

12.6 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

17. Chonticha

New pet sitter in your area12.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

18. Joakim

17.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

18. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo17.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

19. Patricia

15.7 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
PatriciaP

19. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser15.7 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
ElviraE

20. Elvira

16.2 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

20. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!16.2 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
500 kr
/natt