1. Huspass
  2. Fjellstrand

Huspass, Fjellstrand

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JohanneJ

1. Johanne

16.4 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JohanneJ

1. Johanne

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass16.4 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Amazing responsible pet sitter! Took wonderful care of our 3 cats, whom 2 of them taking medication and supplements multiple times a day, and one who has a bit separation anxiety and requires a lot of extra attention. She took care of all of them wonderfully! Gave them extra attention and care, sent us lots of photos and updates (has a great talent of taking blep👅 photos🤣) so we were able to be calm and relax while being away. We came home to very relaxed and happy cats, even our cat with separation anxiety was happy and in no distress! The house was left very clean and in perfect condition. We couldn't be happier with her! We will definitely hire her service again! Highly recommend!"
SimonS
Dyreeier Simon
fra
300 kr
/natt
Tara-MagdalenaT

2. Tara-Magdalena

18.1 km
fra
400 kr
/natt
Ny dyrepasser

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

2. Tara-Magdalena

Ny dyrepasser
loving and caring cat/dog sitter 18.1 km
fra
400 kr
/natt
TashaT

3. Tasha

16 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

3. Tasha

Passer gjerne på katten din 16 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
NataliaN

4. Natalia

14.8 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

4. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 14.8 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

17.8 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 17.8 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
KatrineK

6. Katrine

11.4 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

6. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig11.4 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

7. Victoria

18.9 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 2 dager siden
VictoriaV

7. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 18.9 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 DKK
/natt
KatrineK

8. Katrine

16.3 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

8. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr16.3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

9. Olena

18.5 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
OlenaO

9. Olena

Olenka, purrs and cuddles18.5 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

10. Fran

15.5 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

10. Fran

Frans15.5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
SiljeS

11. Silje

15.6 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

11. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!15.6 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

12. Ingeborg

16.1 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

12. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 16.1 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

13. Sunniva

17.7 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

13. Sunniva

Dyrepasser17.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
sinaS

14. sina

15.8 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

14. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.8 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
DianaD

15. Diana

18.5 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

15. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️18.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
325 kr
/natt
AnneA

16. Anne

16.5 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnneA

16. Anne

Dyrepasser med mye erfaring16.5 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
MariM

17. Mari

18.1 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

17. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting18.1 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
IrinaI

18. Irina

18.2 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrinaI

18. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine18.2 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
SolveigS

19. Solveig

16.7 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
SolveigS

19. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!16.7 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

20. Wendi & Lene

17 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
Wendi & LeneW

20. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)17 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
399 kr
/natt