1. Huspass
  2. Fjellhamar

Huspass, Fjellhamar

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
KasperK

1. Kasper

18.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

1. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn18.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

2. Laryssa

14.2 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

2. Laryssa

Student som elsker dyr14.2 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

3. Diana

13.6 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

3. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 13.6 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

4. Sarah

19 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

4. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker19 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

5. Oliver

6.9 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

5. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn6.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

6. Charlotte

10.9 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

6. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger10.9 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

7. Veronica

12.6 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

7. Veronica

Kattens beste venn 12.6 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

8. Elsa

10.9 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

8. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 10.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

9. Carolin

12.8 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

9. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der12.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

10. Tina

19 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

10. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn19 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

11. Bheki

7.8 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

11. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 7.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

12. Stina

5.6 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

12. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg5.6 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

13. Pardis

14.4 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

13. Pardis

Here To Love Your Pets14.4 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

14. Olga

13.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

14. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻13.2 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SaniaS

15. Sania

2 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

15. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt