1. Huspass
  2. Fjellhamar

Huspass, Fjellhamar

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

12.2 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 12.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
VictoriaV

2. Victoria

17.6 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 2 dager siden
VictoriaV

2. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 17.6 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 DKK
/natt
KatrineK

3. Katrine

13.1 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

3. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr13.1 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

4. Olena

18.3 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
OlenaO

4. Olena

Olenka, purrs and cuddles18.3 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

5. Fran

15.3 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

5. Fran

Frans15.3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MednaM

6. Medna

3.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

6. Medna

om meg3.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SiljeS

7. Silje

14.9 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

7. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!14.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

8. Ingeborg

14 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

8. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 14 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

9. Sunniva

15.5 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

9. Sunniva

Dyrepasser15.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

10. Samantha

8.7 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 13 dager siden
SamanthaS

10. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas8.7 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

11. Maria

4.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

11. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱4.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
sinaS

12. sina

13.9 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️13.9 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
DianaD

13. Diana

12.5 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

13. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️12.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
325 kr
/natt
AnneA

14. Anne

14.8 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnneA

14. Anne

Dyrepasser med mye erfaring14.8 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
IrinaI

15. Irina

10.9 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrinaI

15. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine10.9 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
SolveigS

16. Solveig

11.6 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
SolveigS

16. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!11.6 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

17. Wendi & Lene

12.9 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
Wendi & LeneW

17. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)12.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
399 kr
/natt
EmilieE

18. Emilie

4.6 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
EmilieE

18. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr4.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
BendikB

19. Bendik

13.8 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

19. Bendik

den musiserende dyrepasser! 13.8 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarieM

20. Marie

12.7 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

20. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗12.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt