1. Huspass
  2. Billingstad

Huspass, Billingstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MilagrosM

1. Milagros

15.8 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

1. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾15.8 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

2. Kasper

19.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

2. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn19.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

3. Laryssa

15.1 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

3. Laryssa

Student som elsker dyr15.1 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

4. Diana

16.9 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

4. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 16.9 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

5. Sarah

11.9 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

5. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker11.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
CharlotteC

6. Charlotte

18.5 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

6. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger18.5 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

7. Veronica

17 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

7. Veronica

Kattens beste venn 17 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

8. Elsa

18.5 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

8. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 18.5 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

9. Carolin

16.5 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

9. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der16.5 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

10. Tina

14.4 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

10. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn14.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
PardisP

11. Pardis

17.2 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

11. Pardis

Here To Love Your Pets17.2 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

12. Olga

16.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

12. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻16.2 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt