1. Huspass
  2. Billingstad

Huspass, Billingstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JulieJ

1. Julie

15.5 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 9 dager siden
JulieJ

1. Julie

Turglad hundepasser 15.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

2. Brian

15.3 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
BrianB

2. Brian

poetic pet care!15.3 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

3. Majgrit

15.5 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

3. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service15.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

4. Anna Ingeborg Rostad

16 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

4. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈16 km
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
600 kr
/natt
AnnaA

5. Anna

16.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

5. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene16.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
LinaL

6. Lina

12.9 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
LinaL

6. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾12.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
Nikolay MillanN

7. Nikolay Millan

17.9 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

7. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk17.9 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
LineL

8. Line

4.7 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

8. Line

Hundeelsker!4.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

9. Irene

13.1 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

9. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats13.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
MarysolM

10. Marysol

12 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
MarysolM

10. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱12 km
(1 omtale)
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Mix between Border Collie and something else Lua
fra
250 kr
/natt
DamlaD

11. Damla

13.5 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

11. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!13.5 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

12. Alessia

8.2 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

12. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser8.2 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

13. Sophia Miriam Sauge

14.9 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

13. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!14.9 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
AmandaA

14. Amanda

8.8 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

14. Amanda

En dyrevenn🫶8.8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

15. Jahnvi

16.7 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

15. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability16.7 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

16. Jasmine

16.9 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

16. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷16.9 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
Lilli MjeldeL

17. Lilli Mjelde

1.3 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

17. Lilli Mjelde

Min erfaring 1.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
IreneI

18. Irene

15.4 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

18. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

19. Victor

7.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

19. Victor

La oss ta frisk luft!7.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

20. Zen

17.9 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

20. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service17.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt