1. Huspass
  2. Billingstad

Huspass, Billingstad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

17.3 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 17.3 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
KatrineK

2. Katrine

0.6 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

2. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig0.6 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

3. Victoria

14.3 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 2 dager siden
VictoriaV

3. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 14.3 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 DKK
/natt
KatrineK

4. Katrine

16.2 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

4. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr16.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

5. Olena

13.5 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
OlenaO

5. Olena

Olenka, purrs and cuddles13.5 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

6. Fran

14.2 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

6. Fran

Frans14.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
SiljeS

7. Silje

14.5 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

7. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!14.5 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

8. Ingeborg

15.4 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

8. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 15.4 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

9. Sunniva

14.9 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

9. Sunniva

Dyrepasser14.9 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
sinaS

10. sina

15.4 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

10. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.4 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
DianaD

11. Diana

17.3 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

11. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️17.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
325 kr
/natt
AnneA

12. Anne

14.9 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnneA

12. Anne

Dyrepasser med mye erfaring14.9 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
MariM

13. Mari

8.4 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

13. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting8.4 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
IrinaI

14. Irina

18.5 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrinaI

14. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine18.5 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
500 kr
/natt
SolveigS

15. Solveig

17.8 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
SolveigS

15. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!17.8 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

16. Wendi & Lene

16.5 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
Wendi & LeneW

16. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)16.5 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
399 kr
/natt
BendikB

17. Bendik

15.5 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

17. Bendik

den musiserende dyrepasser! 15.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarieM

18. Marie

16.7 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

18. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗16.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

19. Emma Helen

17.1 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

19. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!17.1 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

20. Kari Kleppa

13.1 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

20. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 13.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt