1. Huspass
  2. Bekkestua

Huspass, Bekkestua

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Anna Ingeborg RostadA

1. Anna Ingeborg Rostad

8.9 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

1. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈8.9 km
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
600 kr
/natt
BendikB

2. Bendik

8.9 km - Sentrum
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BendikB

2. Bendik

den musiserende dyrepasser! 8.9 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
ToryT

3. Tory

10 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
ToryT

3. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass10 km
(1 omtale)
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
900 kr
/natt
AnnaA

4. Anna

9.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

4. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene9.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

5. Nikolay Millan

11 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

5. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk11 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AyaA

6. Aya

7.3 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

6. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet7.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
FatemehF

7. Fatemeh

10.2 km
fra
350 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 4 dager siden
FatemehF

7. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <310.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
Wendi & LeneW

8. Wendi & Lene

9.5 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
Wendi & LeneW

8. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)9.5 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
399 kr
/natt
MaiaM

9. Maia

10.4 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
MaiaM

9. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 10.4 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
290 kr
/natt
ElviraE

10. Elvira

7.4 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
ElviraE

10. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!7.4 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChontichaC

11. Chonticha

11.6 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
ChontichaC

11. Chonticha

New pet sitter in your area11.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

12. Kari Kleppa

6.2 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
Kari KleppaK

12. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 6.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

13. Line

11.3 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

13. Line

Hundeelsker!11.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
AlexA

14. Alex

17 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 10 dager siden
AlexA

14. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.17 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
fra
800 kr
/natt
IreneI

15. Irene

5.6 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

15. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats5.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

16. Damla

6.5 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

16. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!6.5 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

17. Alessia

3.2 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

17. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser3.2 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

7.8 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

18. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!7.8 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

19. Diana

10 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
DianaD

19. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️10 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
325 kr
/natt
JoakimJ

20. Joakim

8.3 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

20. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo8.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt