1. Huspass
  2. Bekkestua

Huspass, Bekkestua

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MilagrosM

1. Milagros

9 km
fra
650 kr
/natt

MilagrosM

1. Milagros

9 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

2. Laryssa

8.3 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

2. Laryssa

Student som elsker dyr8.3 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

3. Silje

7.6 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

3. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!7.6 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

4. Ingeborg

8.4 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

4. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 8.4 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

5. Sunniva

7.4 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

5. Sunniva

Dyrepasser7.4 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

6. Samantha

13.7 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 7 dager siden
SamanthaS

6. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas13.7 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
sinaS

7. sina

8.6 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

7. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️8.6 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
ElisabethE

8. Elisabeth

10.2 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
3
Stamkunder

Loving Pet Care

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
ElisabethE

8. Elisabeth

Loving Pet Care 10.2 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"This was the first time Elisabeth house-sat for us, and it was so comfortable and relaxing to leave our two cats and our home in her hands! She is always incredibly kind and quick to respond, and we come home to chilled and content cats - what more could you possibly wish for? ☺️"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
IrinaI

9. Irina

11.6 km
fra
500 kr
/natt
27 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
IrinaI

9. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine11.6 km
(27 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
500 kr
/natt
SolveigS

10. Solveig

11.3 km - Gamle Oslo
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
SolveigS

10. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!11.3 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
500 kr
/natt
FridaF

11. Frida

9.8 km - Bydel Sagene
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

11. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer9.8 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
900 kr
/natt
Marla & IkuM

12. Marla & Iku

11.2 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
Marla & IkuM

12. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 11.2 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
Emma HelenE

13. Emma Helen

9.8 km - Bydel Sagene
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket i går
Sist kontaktet i går
Emma HelenE

13. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!9.8 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket i går
Sist kontaktet i går
fra
500 kr
/natt
AnneA

14. Anne

7.7 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
AnneA

14. Anne

Dyrepasser med mye erfaring7.7 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChristopherC

15. Christopher

10.1 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
ChristopherC

15. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾10.1 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
BrookeB

16. Brooke

13.3 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

16. Brooke

Your pets' best friend while you're away!13.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LauraL

17. Laura

15.3 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

17. Laura

Animal lover, here to help15.3 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
JulieJ

18. Julie

8.7 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 3 dager siden
JulieJ

18. Julie

Turglad hundepasser 8.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

19. Brian

8.5 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BrianB

19. Brian

poetic pet care!8.5 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

20. Majgrit

8.5 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MajgritM

20. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service8.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt