1. Huspass
  2. Asker

Huspass, Asker

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LineL

1. Line

3.2 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Svarer normalt innen en dag
LineL

1. Line

Hundeelsker!3.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

2. Irene

19.3 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

2. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats19.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

3. Damla

19.4 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

3. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!19.4 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

4. Alessia

13.8 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

4. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser13.8 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Lilli MjeldeL

5. Lilli Mjelde

8.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

5. Lilli Mjelde

Min erfaring 8.2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
VictorV

6. Victor

3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

6. Victor

La oss ta frisk luft!3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
SarahS

7. Sarah

18.4 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

7. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker18.4 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
ПолинаП

8. Полина

17.1 km
fra
450 kr
/natt

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!

ПолинаП

8. Полина

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!17.1 km
fra
450 kr
/natt
MalwinaM

9. Malwina

15.5 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

9. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund15.5 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt