1. Hundepass
  2. Sofiemyr

Hundepass, Sofiemyr

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
RagnhildR

1. Ragnhild

14.7 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Trygg pass av din katt i mitt hjem 🐈🤍

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RagnhildR

1. Ragnhild

Trygg pass av din katt i mitt hjem 🐈🤍14.7 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Katten vår Zoe hadde et meget fint opphold hos Ragnhild. De er veldig erfarne med katter og det var ikke noe problem at katten måtte ha medisiner daglig selv om det måtte gis med tvang. De håndterte dette kjempebra og jeg fikk daglig bilder og oppdateringer. Zoe fikk sove i sengen og på sofaen og fikk masse kos 😻Jeg bruker dem veldig gjerne igjen og gir dem min beste anbefaling som kattepassere 🤩"
CamillaC
Dyreeier Camilla
fra
250 kr
/natt
TheaT

2. Thea

14.2 km
fra
299 kr
/natt
Ny dyrepasser

Tilbyr hundepass ❤️

Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
TheaT

2. Thea

Ny dyrepasser
Tilbyr hundepass ❤️14.2 km
Sist booket 9 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
299 kr
/natt
ToryT

3. Tory

12.9 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

3. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass12.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Vi fikk to glade hunder tilbake etter 3 uker med Tory! "
LauraL
Dyreeier Laura
fra
600 kr
/natt
HanneH

4. Hanne

14.6 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

4. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie14.6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
SiljeS

5. Silje

14.8 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

5. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!14.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

6. Kari Kleppa

15.2 km
fra
420 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

6. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 15.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
"Veldig fornøyd! Har brukt Kari og Ruidi til å passe hunden vår flere ganger, og bruker dem gjerne igjen om vi får behov for hundepass."
AnneA
Dyreeier Anne
fra
420 kr
/natt
MarteM

7. Marte

15.4 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

7. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌15.4 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
BeritB

8. Berit

19 km
fra
500 kr
/natt
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 hund
BeritB

8. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 19 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 hund
"Berit er utrolig hyggelig, svarer kjapt og er en utrolig bra hundepasser :-) anbefales på det sterkeste!"
JannickeJ
Dyreeier Jannicke
fra
500 kr
/natt
Anne-LeneA

9. Anne-Lene

10.8 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Sist aktiv i dag
Anne-LeneA

9. Anne-Lene

Katteelsker uten katt10.8 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Sist aktiv i dag
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
InaI

10. Ina

15.5 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
InaI

10. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 15.5 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
ConstanceC

11. Constance

13.8 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ConstanceC

11. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender13.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Leah hadde det veldig fint hos Constance, til tross for at hun fikk løpetid da. Constance er punktlig og lett å kommunisere med, jeg fikk også jevnlig oppdateringer. Anbefales"
Linda M.L
Dyreeier Linda M.
fra
350 kr
/natt
BergitteB

12. Bergitte

15 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
BergitteB

12. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!15 km
(1 omtale)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Rett nok så var det ikke hund, men katt "Junior"7 år Bergitte tok vare på for oss mens vi var bortreist. Vi fikk vite at "Junior" gjemte seg i starten, men tinte opp og ble veldig kosete etterhvert. For oss virket det som om at "Junior" har stortrivdes hos Bergitte. Kan varmt anbefale Bergitte."
ErlandE
Dyreeier Erland
fra
250 kr
/natt
HannahH

13. Hannah

14.2 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
HannahH

13. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen14.2 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
FridaF

14. Frida

15.3 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

14. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer15.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
350 kr
/natt
Emma HelenE

15. Emma Helen

16.5 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

15. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!16.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Vi fikk hjelp av Emma til å passe Charlie i vinterferien og vi er veldig fornøyd med Emma og vil anbefale henne😊"
lenaL
Dyreeier lena
fra
450 kr
/natt
YesimY

16. Yesim

16.1 km
fra
400 kr
/natt
7 omtaler
5
Stamkunder

Animal lover without animals in Sagene 🤍

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
YesimY

16. Yesim

Animal lover without animals in Sagene 🤍16.1 km
(7 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Yesim passet valpen vår i to dager. Veldig fornøyd med hvordan han ble ivaretatt. Anbefales!"
RenateR
Dyreeier Renate
fra
400 kr
/natt
DieaD

17. Diea

15.4 km
fra
480 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

17. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️15.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
"Vi er veldig fornøyde med Diea som tok vare på vår kjære hund Lulu mens vi var borte. Lulu har hatt det veldig fint hos Diea og vi uten tvil anbefaler Diea til å passe på deres kjæledyr om dere har behov for det. "
SalahS
Dyreeier Salah
fra
480 kr
/natt
MadihaM

18. Madiha

13.6 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

18. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾13.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt
MarieM

19. Marie

12 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

19. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗12 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
"Marie passet hunden vår over en langhelg og hun tok veldig godt vare på hunden vår. Vi fikk oppdateringer underveis og både levering og henting var veldig fleksibel. Hunden vår kom hjem i godt humør!"
SteinS
Dyreeier Stein
fra
450 kr
/natt
ElviraE

20. Elvira

15.6 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

20. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!15.6 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Elvira var den perfekte hundepasser! Bruker henne gjerne igjen. Anbefales!"
Niclas Andrè BødtkerN
Dyreeier Niclas Andrè Bødtker
fra
400 kr
/natt