1. Hundepass
  2. Skedsmokorset

Hundepass, Skedsmokorset

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
IsabelI

1. Isabel

10.6 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Rett og slett en hundeelsker

Svarer normalt innen en dag
IsabelI

1. Isabel

Rett og slett en hundeelsker10.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Isabel er en super hundepasser! Vil bruke henne igjen:-)"
kjerstiK
Dyreeier kjersti
fra
500 kr
/natt
AndreaA

2. Andrea

15.9 km
fra
350 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og pålitelig hundepasser

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
AndreaA

2. Andrea

Erfaren og pålitelig hundepasser 15.9 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
"Vi fikk hjem en glad og fornøyd Milo etter at han hadde vært hos Andrea disse dagene. Fra første møte fikk vi et veldig godt inntrykk av Andrea som hundepasser. Det er svært tydelig at hun har god erfaring med hunder, og vi har følt oss veldig trygg på at Milo ville få det bra sammen med henne. Vi fikk oppdateringer og bilder underveis i oppholdet, og det betyr så mye da Milo er borte hos andre. I tillegg var det veldig fint at Andrea kunne være behjelpelig med både henting og tilbakelevering. Vi kan anbefale Andrea på det varmeste til andre som trenger pass av hunden sin, og vi kommer til å bruke henne til å passe Milo for fremtiden. Veldig, veldig fornøyd! "
JanneJ
Dyreeier Janne
fra
350 kr
/natt
LillL

3. Lill

14.4 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
LillL

3. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!14.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Vår Nano hadde et fantastisk opphold hos Lill, med rikelig mosjon og et hyggelig miljø for henne å være i. Lill har mye erfaring med hundehold, og det fikk Nano mye nytte ut av. Vi fikk tilbake en kjempeblid og fornøyd hund, som nok veldig gjerne vil tilbake igjen (til og med dusjet etter en tur i skogen :) )"
Jiye GraceJ
Dyreeier Jiye Grace
fra
600 kr
/natt
TaisiaT

4. Taisia

6.6 km
fra
520 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
TaisiaT

4. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 6.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
"Did a fantastic job watching my dog! Will use her again :)"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
520 kr
/natt
StianS

5. Stian

17.1 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg

Svarer normalt innen en dag
StianS

5. Stian

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg17.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
"Flink til å oppdatere med bilder og mld, svarer fort og er løsningsorientert. "
Kjersti LouiseK
Dyreeier Kjersti Louise
fra
500 kr
/natt
AlexA

6. Alex

10.6 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

6. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.10.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
700 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

7. Sophia Miriam Sauge

19 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sophia Miriam SaugeS

7. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!19 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
Sara LouiseS

8. Sara Louise

19.6 km
fra
250 kr
/natt

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
Sara LouiseS

8. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍19.6 km
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
HenrikH

9. Henrik

19.2 km
fra
300 kr
/natt

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
HenrikH

9. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊19.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
ÅshildÅ

10. Åshild

14.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig par som vil passe katten din!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
ÅshildÅ

10. Åshild

Pålitelig par som vil passe katten din!14.5 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
JulianneJ

11. Julianne

10.9 km
fra
350 kr
/natt

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
JulianneJ

11. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 10.9 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
Hege Sofie M.H

12. Hege Sofie M.

1.9 km
fra
320 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 4 dager siden
Hege Sofie M.H

12. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd1.9 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
320 kr
/natt
IbtissamI

13. Ibtissam

10.2 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
IbtissamI

13. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund10.2 km
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
400 kr
/natt
DianaD

14. Diana

16.7 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv 6 dager siden
DianaD

14. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️16.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 6 dager siden
fra
400 kr
/natt
sinaS

15. sina

18.8 km
fra
700 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

15. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️18.8 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
MarteM

16. Marte

16.8 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

16. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.16.8 km
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
JoakimJ

17. Joakim

18.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
JoakimJ

17. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo18.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
MadeleineM

18. Madeleine

7.9 km
fra
350 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

18. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser7.9 km
fra
350 kr
/natt
ÅshildÅ

19. Åshild

17.4 km
fra
600 kr
/natt

Dyreelsker søker kos

ÅshildÅ

19. Åshild

Dyreelsker søker kos17.4 km
fra
600 kr
/natt
MaritaM

20. Marita

17.9 km
fra
400 kr
/natt

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

20. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️17.9 km
fra
400 kr
/natt