1. Hundepass
  2. Skedsmokorset

Hundepass, Skedsmokorset

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ToryT

1. Tory

18.1 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

1. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass18.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Vi fikk to glade hunder tilbake etter 3 uker med Tory! "
LauraL
Dyreeier Laura
fra
600 kr
/natt
HanneH

2. Hanne

17.4 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
HanneH

2. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie17.4 km
(2 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
SiljeS

3. Silje

19.5 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
SiljeS

3. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!19.5 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
MarteM

4. Marte

19 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

4. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌19 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
Anne-LeneA

5. Anne-Lene

17.5 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Sist aktiv i går
Anne-LeneA

5. Anne-Lene

Katteelsker uten katt17.5 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
InaI

6. Ina

18.7 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
InaI

6. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 18.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
HannahH

7. Hannah

18.9 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 3 dager siden
HannahH

7. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen18.9 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 3 dager siden
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
YesimY

8. Yesim

17.3 km
fra
400 kr
/natt
7 omtaler
5
Stamkunder

Animal lover without animals in Sagene 🤍

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
YesimY

8. Yesim

Animal lover without animals in Sagene 🤍17.3 km
(7 omtaler)
5 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
"Yesim passet valpen vår i to dager. Veldig fornøyd med hvordan han ble ivaretatt. Anbefales!"
RenateR
Dyreeier Renate
fra
400 kr
/natt
FridaF

9. Frida

17.2 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

9. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
350 kr
/natt
ShervinS

10. Shervin

4.7 km
fra
325 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️

Svarer normalt innen noen timer
ShervinS

10. Shervin

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️4.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Shervin var en kjempehyggelig hundepasser, tok godt vare på hunden vår, gikk mange fine turer og hadde mye kvalitetstid sammen😊malteseren vår har blitt glad i han og hadde det koselig med han de dagene☺️vi hadde 100% booka han for hundepass igjen og anbefaler sterkt at andre også gjør😇💓"
Elizabeta BertiE
Dyreeier Elizabeta Berti
fra
325 kr
/natt
DieaD

11. Diea

10.6 km
fra
480 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
DieaD

11. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️10.6 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
"Vi er veldig fornøyde med Diea som tok vare på vår kjære hund Lulu mens vi var borte. Lulu har hatt det veldig fint hos Diea og vi uten tvil anbefaler Diea til å passe på deres kjæledyr om dere har behov for det. "
SalahS
Dyreeier Salah
fra
480 kr
/natt
TheaT

12. Thea

18.9 km
fra
299 kr
/natt

Tilbyr hundepass ❤️

Sist aktiv 11 dager siden
TheaT

12. Thea

Tilbyr hundepass ❤️18.9 km
Sist aktiv 11 dager siden
fra
299 kr
/natt
MarieM

13. Marie

18.3 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

13. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗18.3 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Marie passet hunden vår over en langhelg og hun tok veldig godt vare på hunden vår. Vi fikk oppdateringer underveis og både levering og henting var veldig fleksibel. Hunden vår kom hjem i godt humør!"
SteinS
Dyreeier Stein
fra
450 kr
/natt
ElviraE

14. Elvira

19.4 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
ElviraE

14. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!19.4 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
"Elvira var den perfekte hundepasser! Bruker henne gjerne igjen. Anbefales!"
Niclas Andrè BødtkerN
Dyreeier Niclas Andrè Bødtker
fra
400 kr
/natt
RakelR

15. Rakel

17.2 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RakelR

15. Rakel

22år-gammel hundeelsker 17.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
GryG

16. Gry

19 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv 4 dager siden
GryG

16. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser19 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

17. Emanuela

16.4 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
EmanuelaE

17. Emanuela

Dog sitters family's16.4 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
OliverO

18. Oliver

12.5 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

18. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn12.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
BendikB

19. Bendik

18.9 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
BendikB

19. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt
IreneI

20. Irene

19 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
IreneI

20. Irene

Home visit and boarding for cats 😽19 km
(1 omtale)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
325 kr
/natt