1. Hundepass
  2. Sandvika

Hundepass, Sandvika

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
GryG

1. Gry

11.9 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv 5 dager siden
GryG

1. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser11.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

2. Emanuela

14.4 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
EmanuelaE

2. Emanuela

Dog sitters family's14.4 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
OliverO

3. Oliver

19.4 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

3. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn19.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
BendikB

4. Bendik

12.5 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

4. Bendik

den musiserende dyrepasser! 12.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt
IreneI

5. Irene

12.5 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

5. Irene

Home visit and boarding for cats 😽12.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
325 kr
/natt
VictoriaV

6. Victoria

5.3 km
fra
550 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

6. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr5.3 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
"En perfekt hundepasser. Masse turer og kjærlighet, med to barn som liker hund. Full kontroll! Håper på nye oppdrag:)"
ViggoV
Dyreeier Viggo
fra
550 kr
/natt
AndreaA

7. Andrea

14.9 km
fra
350 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
AndreaA

7. Andrea

Erfaren og pålitelig hundepasser 14.9 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Vi fikk hjem en glad og fornøyd Milo etter at han hadde vært hos Andrea disse dagene. Fra første møte fikk vi et veldig godt inntrykk av Andrea som hundepasser. Det er svært tydelig at hun har god erfaring med hunder, og vi har følt oss veldig trygg på at Milo ville få det bra sammen med henne. Vi fikk oppdateringer og bilder underveis i oppholdet, og det betyr så mye da Milo er borte hos andre. I tillegg var det veldig fint at Andrea kunne være behjelpelig med både henting og tilbakelevering. Vi kan anbefale Andrea på det varmeste til andre som trenger pass av hunden sin, og vi kommer til å bruke henne til å passe Milo for fremtiden. Veldig, veldig fornøyd! "
JanneJ
Dyreeier Janne
fra
350 kr
/natt
LillL

8. Lill

16.4 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
LillL

8. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!16.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
"Vår Nano hadde et fantastisk opphold hos Lill, med rikelig mosjon og et hyggelig miljø for henne å være i. Lill har mye erfaring med hundehold, og det fikk Nano mye nytte ut av. Vi fikk tilbake en kjempeblid og fornøyd hund, som nok veldig gjerne vil tilbake igjen (til og med dusjet etter en tur i skogen :) )"
Jiye GraceJ
Dyreeier Jiye Grace
fra
600 kr
/natt
Ida-MarieI

9. Ida-Marie

17.7 km
fra
450 kr
/natt
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Ida-MarieI

9. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!17.7 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
450 kr
/natt
DianaD

10. Diana

14.2 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

10. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️14.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
400 kr
/natt
Sara LouiseS

11. Sara Louise

11.2 km
fra
250 kr
/natt

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 2 dager siden
Sara LouiseS

11. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍11.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 kr
/natt
sinaS

12. sina

12.4 km
fra
700 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️12.4 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
MarteM

13. Marte

14.1 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

13. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.14.1 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
ChontichaC

14. Chonticha

13.9 km
fra
350 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

14. Chonticha

New pet sitter in your area13.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
JoakimJ

15. Joakim

12.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

15. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo12.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
HenrikH

16. Henrik

16.6 km
fra
300 kr
/natt

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

16. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊16.6 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
LinaL

17. Lina

13.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
LinaL

17. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾13.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
ÅshildÅ

18. Åshild

16.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig par som vil passe katten din!

Svarer normalt innen en time
ÅshildÅ

18. Åshild

Pålitelig par som vil passe katten din!16.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

19. Sophia Miriam Sauge

11.8 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

19. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!11.8 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
ÅshildÅ

20. Åshild

13.7 km
fra
600 kr
/natt

Dyreelsker søker kos

ÅshildÅ

20. Åshild

Dyreelsker søker kos13.7 km
fra
600 kr
/natt