1. Hundepass
  2. Oslo

Hundepass, Oslo

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MadihaM

1. Madiha

1.9 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 10 dager siden
MadihaM

1. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾1.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt
MarieM

2. Marie

1.8 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

2. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗1.8 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Marie passet hunden vår over en langhelg og hun tok veldig godt vare på hunden vår. Vi fikk oppdateringer underveis og både levering og henting var veldig fleksibel. Hunden vår kom hjem i godt humør!"
SteinS
Dyreeier Stein
fra
450 kr
/natt
ElviraE

3. Elvira

2.5 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ElviraE

3. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!2.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Elvira var den perfekte hundepasser! Bruker henne gjerne igjen. Anbefales!"
Niclas Andrè BødtkerN
Dyreeier Niclas Andrè Bødtker
fra
400 kr
/natt
RakelR

4. Rakel

1.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
RakelR

4. Rakel

22år-gammel hundeelsker 1.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
GryG

5. Gry

2.1 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv i går
GryG

5. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser2.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

6. Emanuela

2.9 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
EmanuelaE

6. Emanuela

Dog sitters family's2.9 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
OliverO

7. Oliver

6.7 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

7. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn6.7 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
BendikB

8. Bendik

0.3 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BendikB

8. Bendik

den musiserende dyrepasser! 0.3 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt
IreneI

9. Irene

0.4 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

9. Irene

Home visit and boarding for cats 😽0.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
325 kr
/natt
IsabelI

10. Isabel

11.4 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Rett og slett en hundeelsker

Svarer normalt innen en dag
IsabelI

10. Isabel

Rett og slett en hundeelsker11.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Isabel er en super hundepasser! Vil bruke henne igjen:-)"
kjerstiK
Dyreeier kjersti
fra
500 kr
/natt
VictoriaV

11. Victoria

15.3 km
fra
550 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

11. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr15.3 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
"En perfekt hundepasser. Masse turer og kjærlighet, med to barn som liker hund. Full kontroll! Håper på nye oppdrag:)"
ViggoV
Dyreeier Viggo
fra
550 kr
/natt
AndreaA

12. Andrea

4 km
fra
350 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i går
AndreaA

12. Andrea

Erfaren og pålitelig hundepasser 4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i går
"Vi fikk hjem en glad og fornøyd Milo etter at han hadde vært hos Andrea disse dagene. Fra første møte fikk vi et veldig godt inntrykk av Andrea som hundepasser. Det er svært tydelig at hun har god erfaring med hunder, og vi har følt oss veldig trygg på at Milo ville få det bra sammen med henne. Vi fikk oppdateringer og bilder underveis i oppholdet, og det betyr så mye da Milo er borte hos andre. I tillegg var det veldig fint at Andrea kunne være behjelpelig med både henting og tilbakelevering. Vi kan anbefale Andrea på det varmeste til andre som trenger pass av hunden sin, og vi kommer til å bruke henne til å passe Milo for fremtiden. Veldig, veldig fornøyd! "
JanneJ
Dyreeier Janne
fra
350 kr
/natt
LillL

13. Lill

5.4 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
LillL

13. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!5.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Vår Nano hadde et fantastisk opphold hos Lill, med rikelig mosjon og et hyggelig miljø for henne å være i. Lill har mye erfaring med hundehold, og det fikk Nano mye nytte ut av. Vi fikk tilbake en kjempeblid og fornøyd hund, som nok veldig gjerne vil tilbake igjen (til og med dusjet etter en tur i skogen :) )"
Jiye GraceJ
Dyreeier Jiye Grace
fra
600 kr
/natt
TaisiaT

14. Taisia

16 km
fra
520 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
TaisiaT

14. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 16 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Did a fantastic job watching my dog! Will use her again :)"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
520 kr
/natt
Ida-MarieI

15. Ida-Marie

10.8 km
fra
450 kr
/natt
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 katt
Ida-MarieI

15. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!10.8 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 katt
fra
450 kr
/natt
AlexA

16. Alex

8.2 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

16. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.8.2 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
700 kr
/natt
Hege Sofie M.H

17. Hege Sofie M.

17.5 km
fra
320 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv i går
Hege Sofie M.H

17. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd17.5 km
Sist aktiv i går
fra
320 kr
/natt
IbtissamI

18. Ibtissam

8.7 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
IbtissamI

18. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund8.7 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/natt
HenrikH

19. Henrik

6.3 km
fra
300 kr
/natt

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
HenrikH

19. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊6.3 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Sara LouiseS

20. Sara Louise

2.6 km
fra
250 kr
/natt

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
Sara LouiseS

20. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍2.6 km
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
250 kr
/natt