1. Hundepass
  2. Haslum

Hundepass, Haslum

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ToryT

1. Tory

11.5 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

1. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass11.5 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
"Vi fikk to glade hunder tilbake etter 3 uker med Tory! "
LauraL
Dyreeier Laura
fra
600 kr
/natt
SiljeS

2. Silje

8.9 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

2. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!8.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
HanneH

3. Hanne

11.1 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

3. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie11.1 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
Kari KleppaK

4. Kari Kleppa

7.6 km
fra
420 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Kari KleppaK

4. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 7.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Veldig fornøyd! Har brukt Kari og Ruidi til å passe hunden vår flere ganger, og bruker dem gjerne igjen om vi får behov for hundepass."
AnneA
Dyreeier Anne
fra
420 kr
/natt
MarteM

5. Marte

9.1 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

5. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌9.1 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
BeritB

6. Berit

1.9 km
fra
500 kr
/natt
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
BeritB

6. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 1.9 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
"Berit er utrolig hyggelig, svarer kjapt og er en utrolig bra hundepasser :-) anbefales på det sterkeste!"
JannickeJ
Dyreeier Jannicke
fra
500 kr
/natt
Anne-LeneA

7. Anne-Lene

14.2 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Sist aktiv 3 dager siden
Anne-LeneA

7. Anne-Lene

Katteelsker uten katt14.2 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
BergitteB

8. Bergitte

7.8 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
BergitteB

8. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!7.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
"Rett nok så var det ikke hund, men katt "Junior"7 år Bergitte tok vare på for oss mens vi var bortreist. Vi fikk vite at "Junior" gjemte seg i starten, men tinte opp og ble veldig kosete etterhvert. For oss virket det som om at "Junior" har stortrivdes hos Bergitte. Kan varmt anbefale Bergitte."
ErlandE
Dyreeier Erland
fra
250 kr
/natt
InaI

9. Ina

9.4 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
InaI

9. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 9.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
ConstanceC

10. Constance

9.1 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
ConstanceC

10. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender9.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Leah hadde det veldig fint hos Constance, til tross for at hun fikk løpetid da. Constance er punktlig og lett å kommunisere med, jeg fikk også jevnlig oppdateringer. Anbefales"
Linda M.L
Dyreeier Linda M.
fra
350 kr
/natt
HannahH

11. Hannah

9.9 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
HannahH

11. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen9.9 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
HanneH

12. Hanne

14.1 km
fra
650 kr
/natt
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

12. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre14.1 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
"Hanne anbefales på det sterkeste. Vi fikk daglig oppdatering fra turer, med bilder, helt perfekt. Leo var hos henne i seks dager og Hanne blir den første vi kontakter neste gang vi trenger hundepass."
HanneH
Dyreeier Hanne
fra
650 kr
/natt
FridaF

13. Frida

11 km - Bydel Sagene
fra
400 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

13. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer11 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
400 kr
/natt
Emma HelenE

14. Emma Helen

10.8 km - Bydel Sagene
fra
450 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
Emma HelenE

14. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!10.8 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
"Pålitelig, ordentlig og tok veldig godt vare på hunden vår i tre dager. Anbefales😊"
GunnarG
Dyreeier Gunnar
fra
450 kr
/natt
LinaL

15. Lina

17.1 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
LinaL

15. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾17.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MargretheM

16. Margrethe

9.9 km
fra
450 kr
/natt

Erfarne hundepasser med hjemmekontor 🐶

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MargretheM

16. Margrethe

Erfarne hundepasser med hjemmekontor 🐶9.9 km
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
450 kr
/natt
IbtissamI

17. Ibtissam

18.7 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 5 dager siden
IbtissamI

17. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund18.7 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 5 dager siden
fra
400 kr
/natt
MarteM

18. Marte

10.6 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Svarer normalt innen en dag
MarteM

18. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.10.6 km
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
AliciaA

19. Alicia

10.8 km
fra
650 kr
/natt

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
AliciaA

19. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to10.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
fra
650 kr
/natt
MadihaM

20. Madiha

12.4 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

20. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾12.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt