1. Hundepass
  2. Fjerdingby

Hundepass, Fjerdingby

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HanneH

1. Hanne

17.3 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

1. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie17.3 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
SiljeS

2. Silje

19.4 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

2. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!19.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
MarteM

3. Marte

19.2 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

3. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌19.2 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
Anne-LeneA

4. Anne-Lene

15 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Sist aktiv i dag
Anne-LeneA

4. Anne-Lene

Katteelsker uten katt15 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Sist aktiv i dag
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
InaI

5. Ina

19 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
InaI

5. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 19 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
ConstanceC

6. Constance

19.5 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ConstanceC

6. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender19.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Leah hadde det veldig fint hos Constance, til tross for at hun fikk løpetid da. Constance er punktlig og lett å kommunisere med, jeg fikk også jevnlig oppdateringer. Anbefales"
Linda M.L
Dyreeier Linda M.
fra
350 kr
/natt
HannahH

7. Hannah

18.5 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
HannahH

7. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen18.5 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
FridaF

8. Frida

17.4 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

8. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
350 kr
/natt
Emma HelenE

9. Emma Helen

17.8 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
Emma HelenE

9. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!17.8 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Vi fikk hjelp av Emma til å passe Charlie i vinterferien og vi er veldig fornøyd med Emma og vil anbefale henne😊"
lenaL
Dyreeier lena
fra
450 kr
/natt
YesimY

10. Yesim

18 km
fra
400 kr
/natt
7 omtaler
5
Stamkunder

Animal lover without animals in Sagene 🤍

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
YesimY

10. Yesim

Animal lover without animals in Sagene 🤍18 km
(7 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Yesim passet valpen vår i to dager. Veldig fornøyd med hvordan han ble ivaretatt. Anbefales!"
RenateR
Dyreeier Renate
fra
400 kr
/natt
ShervinS

11. Shervin

4.9 km
fra
325 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️

Svarer normalt innen noen timer
ShervinS

11. Shervin

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️4.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Shervin var en kjempehyggelig hundepasser, tok godt vare på hunden vår, gikk mange fine turer og hadde mye kvalitetstid sammen😊malteseren vår har blitt glad i han og hadde det koselig med han de dagene☺️vi hadde 100% booka han for hundepass igjen og anbefaler sterkt at andre også gjør😇💓"
Elizabeta BertiE
Dyreeier Elizabeta Berti
fra
325 kr
/natt
DieaD

12. Diea

6.6 km
fra
480 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

12. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️6.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
"Vi er veldig fornøyde med Diea som tok vare på vår kjære hund Lulu mens vi var borte. Lulu har hatt det veldig fint hos Diea og vi uten tvil anbefaler Diea til å passe på deres kjæledyr om dere har behov for det. "
SalahS
Dyreeier Salah
fra
480 kr
/natt
MadihaM

13. Madiha

16 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

13. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾16 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt
MarieM

14. Marie

16.7 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
MarieM

14. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗16.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i dag
"Marie passet hunden vår over en langhelg og hun tok veldig godt vare på hunden vår. Vi fikk oppdateringer underveis og både levering og henting var veldig fleksibel. Hunden vår kom hjem i godt humør!"
SteinS
Dyreeier Stein
fra
450 kr
/natt
ElviraE

15. Elvira

19.8 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ElviraE

15. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!19.8 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Elvira var den perfekte hundepasser! Bruker henne gjerne igjen. Anbefales!"
Niclas Andrè BødtkerN
Dyreeier Niclas Andrè Bødtker
fra
400 kr
/natt
RakelR

16. Rakel

16.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
RakelR

16. Rakel

22år-gammel hundeelsker 16.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
GryG

17. Gry

19.2 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv 5 dager siden
GryG

17. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser19.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

18. Emanuela

17.1 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
EmanuelaE

18. Emanuela

Dog sitters family's17.1 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
OliverO

19. Oliver

11.4 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

19. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn11.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
BendikB

20. Bendik

18.1 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

20. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.1 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt