1. Hundepass
  2. Fjellstrand

Hundepass, Fjellstrand

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
RakelR

1. Rakel

17 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
RakelR

1. Rakel

22år-gammel hundeelsker 17 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
LauraL

2. Laura

12.3 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

2. Laura

Animal lover, here to help12.3 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
"Storm hadde et helt fantastisk opphold. Var nesten lei seg for å bli hentet. Laura var veldig lett å kommunisere med fra første kontakt. Fine bilder og oppdateringer hver dag. Vi kommer tilbake! "
SveinS
Dyreeier Svein
fra
600 kr
/natt
GryG

3. Gry

16.4 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv 5 dager siden
GryG

3. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser16.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

4. Emanuela

18.5 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
EmanuelaE

4. Emanuela

Dog sitters family's18.5 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
BendikB

5. Bendik

15.4 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

5. Bendik

den musiserende dyrepasser! 15.4 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt
IreneI

6. Irene

15.2 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

6. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
325 kr
/natt
VictoriaV

7. Victoria

16.8 km
fra
550 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

7. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr16.8 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
"En perfekt hundepasser. Masse turer og kjærlighet, med to barn som liker hund. Full kontroll! Håper på nye oppdrag:)"
ViggoV
Dyreeier Viggo
fra
550 kr
/natt
AndreaA

8. Andrea

19.4 km
fra
350 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
AndreaA

8. Andrea

Erfaren og pålitelig hundepasser 19.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Vi fikk hjem en glad og fornøyd Milo etter at han hadde vært hos Andrea disse dagene. Fra første møte fikk vi et veldig godt inntrykk av Andrea som hundepasser. Det er svært tydelig at hun har god erfaring med hunder, og vi har følt oss veldig trygg på at Milo ville få det bra sammen med henne. Vi fikk oppdateringer og bilder underveis i oppholdet, og det betyr så mye da Milo er borte hos andre. I tillegg var det veldig fint at Andrea kunne være behjelpelig med både henting og tilbakelevering. Vi kan anbefale Andrea på det varmeste til andre som trenger pass av hunden sin, og vi kommer til å bruke henne til å passe Milo for fremtiden. Veldig, veldig fornøyd! "
JanneJ
Dyreeier Janne
fra
350 kr
/natt
Ida-MarieI

9. Ida-Marie

11.9 km
fra
450 kr
/natt
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Ida-MarieI

9. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!11.9 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
450 kr
/natt
Sara LouiseS

10. Sara Louise

16 km
fra
250 kr
/natt

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sara LouiseS

10. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍16 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/natt
DianaD

11. Diana

18.5 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

11. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️18.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
400 kr
/natt
sinaS

12. sina

15.8 km
fra
700 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.8 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
MarteM

13. Marte

19.3 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

13. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.19.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
ChontichaC

14. Chonticha

12.6 km
fra
350 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

14. Chonticha

New pet sitter in your area12.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
JoakimJ

15. Joakim

17.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

15. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo17.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
HenrikH

16. Henrik

14.6 km
fra
300 kr
/natt

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

16. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊14.6 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
LinaL

17. Lina

2.1 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
LinaL

17. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾2.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
StixS

18. Stix

16.8 km
fra
550 kr
/natt

Skog, mark og tålmodighet

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
StixS

18. Stix

Skog, mark og tålmodighet16.8 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
550 kr
/natt
ÅshildÅ

19. Åshild

19.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig par som vil passe katten din!

Svarer normalt innen en time
ÅshildÅ

19. Åshild

Pålitelig par som vil passe katten din!19.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

20. Sophia Miriam Sauge

16.4 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

20. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!16.4 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt