1. Hundepass
  2. Fjellhamar

Hundepass, Fjellhamar

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
GryG

1. Gry

14.6 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Voksen Og Erfaren Kattepasser

Sist aktiv 5 dager siden
GryG

1. Gry

Voksen Og Erfaren Kattepasser14.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
"Dyktige kattepassere som tok godt vare på våre. Kjøpte leker, gav masse kos og at masse plass og spennende kroker som gjorde oppholdet til en suksess. Gry har masse erfaring og sørget for at kattene trivdes. Pusene virker veldig fornøyd og avslappet da vi kom for å hente dem og hadde det ikke travelt med å dra hjem."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
EmanuelaE

2. Emanuela

12.2 km
fra
494 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
EmanuelaE

2. Emanuela

Dog sitters family's12.2 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"We left our dog with Emanuela for a week and were very happy - and so was the dog. A strong recommendation and I hope that she is available next time we need a petsitter."
WojciechW
Dyreeier Wojciech
fra
494 kr
/natt
OliverO

3. Oliver

6.9 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

3. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn6.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
BendikB

4. Bendik

13.8 km
fra
250 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

4. Bendik

den musiserende dyrepasser! 13.8 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"He was excellent and cared for our pets exactly as requested. Upon returning from our trip, we found the apartment tidy and clean. His communication was outstanding, he kept us updated during our absence by sending photos of the animals from time to time to reassure us. Thank you☺️ "
JanJ
Dyreeier Jan
fra
250 kr
/natt
IreneI

5. Irene

13.9 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

5. Irene

Home visit and boarding for cats 😽13.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
325 kr
/natt
IsabelI

6. Isabel

3.6 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Rett og slett en hundeelsker

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
IsabelI

6. Isabel

Rett og slett en hundeelsker3.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
"Isabel er en super hundepasser! Vil bruke henne igjen:-)"
kjerstiK
Dyreeier kjersti
fra
500 kr
/natt
AndreaA

7. Andrea

12.2 km
fra
350 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
AndreaA

7. Andrea

Erfaren og pålitelig hundepasser 12.2 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Vi fikk hjem en glad og fornøyd Milo etter at han hadde vært hos Andrea disse dagene. Fra første møte fikk vi et veldig godt inntrykk av Andrea som hundepasser. Det er svært tydelig at hun har god erfaring med hunder, og vi har følt oss veldig trygg på at Milo ville få det bra sammen med henne. Vi fikk oppdateringer og bilder underveis i oppholdet, og det betyr så mye da Milo er borte hos andre. I tillegg var det veldig fint at Andrea kunne være behjelpelig med både henting og tilbakelevering. Vi kan anbefale Andrea på det varmeste til andre som trenger pass av hunden sin, og vi kommer til å bruke henne til å passe Milo for fremtiden. Veldig, veldig fornøyd! "
JanneJ
Dyreeier Janne
fra
350 kr
/natt
LillL

8. Lill

11.1 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
LillL

8. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!11.1 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
"Vår Nano hadde et fantastisk opphold hos Lill, med rikelig mosjon og et hyggelig miljø for henne å være i. Lill har mye erfaring med hundehold, og det fikk Nano mye nytte ut av. Vi fikk tilbake en kjempeblid og fornøyd hund, som nok veldig gjerne vil tilbake igjen (til og med dusjet etter en tur i skogen :) )"
Jiye GraceJ
Dyreeier Jiye Grace
fra
600 kr
/natt
TaisiaT

9. Taisia

2.6 km
fra
520 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

9. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 2.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Did a fantastic job watching my dog! Will use her again :)"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
520 kr
/natt
Ida-MarieI

10. Ida-Marie

16.8 km
fra
450 kr
/natt
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Ida-MarieI

10. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!16.8 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
450 kr
/natt
AlexA

11. Alex

5.5 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

11. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.5.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
700 kr
/natt
Sara LouiseS

12. Sara Louise

15.3 km
fra
250 kr
/natt

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sara LouiseS

12. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍15.3 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/natt
DianaD

13. Diana

12.5 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

13. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️12.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
fra
400 kr
/natt
JulianneJ

14. Julianne

14.1 km
fra
350 kr
/natt

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
JulianneJ

14. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 14.1 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
350 kr
/natt
sinaS

15. sina

13.9 km
fra
700 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

15. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️13.9 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
MarteM

16. Marte

13.3 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

16. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.13.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
Hege Sofie M.H

17. Hege Sofie M.

5.3 km
fra
320 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 3 dager siden
Hege Sofie M.H

17. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd5.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
320 kr
/natt
ChontichaC

18. Chonticha

14.5 km
fra
350 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

18. Chonticha

New pet sitter in your area14.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
JoakimJ

19. Joakim

14.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

19. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo14.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
HenrikH

20. Henrik

12.6 km
fra
300 kr
/natt

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

20. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊12.6 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt