1. Hundepass
  2. Billingstad

Hundepass, Billingstad

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
RagnhildR

1. Ragnhild

18.6 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Trygg pass av din katt i mitt hjem 🐈🤍

Svarer normalt innen noen timer
RagnhildR

1. Ragnhild

Trygg pass av din katt i mitt hjem 🐈🤍18.6 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
"Katten vår Zoe hadde et meget fint opphold hos Ragnhild. De er veldig erfarne med katter og det var ikke noe problem at katten måtte ha medisiner daglig selv om det måtte gis med tvang. De håndterte dette kjempebra og jeg fikk daglig bilder og oppdateringer. Zoe fikk sove i sengen og på sofaen og fikk masse kos 😻Jeg bruker dem veldig gjerne igjen og gir dem min beste anbefaling som kattepassere 🤩"
CamillaC
Dyreeier Camilla
fra
250 kr
/natt
LisaL

2. Lisa

15.7 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarsfull student som elsker dyr

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
LisaL

2. Lisa

Ansvarsfull student som elsker dyr 15.7 km
(3 omtaler)
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
"Veldig fornøyd med Lisa som har passet vår hund, Lilo. Fikk oppdateringer underveis og den ga oss trygghet på at Lilo hadde det greit. Vi føler oss trygge med Lisa dersom vi skulle trengt hundepass igjen🥰"
Silje SandeS
Dyreeier Silje Sande
fra
500 kr
/natt
MadihaM

3. Madiha

17.7 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
MadihaM

3. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾17.7 km
(1 omtale)
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt
ToryT

4. Tory

16.5 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

4. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass16.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Vi fikk to glade hunder tilbake etter 3 uker med Tory! "
LauraL
Dyreeier Laura
fra
600 kr
/natt
MartheM

5. Marthe

11.6 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MartheM

5. Marthe

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶11.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Fantastisk, tusen takk til Marthe med familien! "
IrmaI
Dyreeier Irma
fra
250 kr
/natt
HanneH

6. Hanne

16.7 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
HanneH

6. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie16.7 km
(2 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
SiljeS

7. Silje

14.5 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
SiljeS

7. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!14.5 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

8. Kari Kleppa

13.1 km
fra
420 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

8. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 13.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
"Veldig fornøyd! Har brukt Kari og Ruidi til å passe hunden vår flere ganger, og bruker dem gjerne igjen om vi får behov for hundepass."
AnneA
Dyreeier Anne
fra
420 kr
/natt
MarteM

9. Marte

15 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

9. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌15 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
Anne-LeneA

10. Anne-Lene

18.5 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Sist aktiv i går
Anne-LeneA

10. Anne-Lene

Katteelsker uten katt18.5 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
InaI

11. Ina

15.3 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
InaI

11. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 15.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
ConstanceC

12. Constance

14.1 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ConstanceC

12. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender14.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
"Leah hadde det veldig fint hos Constance, til tross for at hun fikk løpetid da. Constance er punktlig og lett å kommunisere med, jeg fikk også jevnlig oppdateringer. Anbefales"
Linda M.L
Dyreeier Linda M.
fra
350 kr
/natt
HannahH

13. Hannah

15.3 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 3 dager siden
HannahH

13. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen15.3 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 3 dager siden
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
BergitteB

14. Bergitte

13.3 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
BergitteB

14. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!13.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Rett nok så var det ikke hund, men katt "Junior"7 år Bergitte tok vare på for oss mens vi var bortreist. Vi fikk vite at "Junior" gjemte seg i starten, men tinte opp og ble veldig kosete etterhvert. For oss virket det som om at "Junior" har stortrivdes hos Bergitte. Kan varmt anbefale Bergitte."
ErlandE
Dyreeier Erland
fra
250 kr
/natt
HanneH

15. Hanne

6.7 km
fra
650 kr
/natt
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

15. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre6.7 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
"Hanne anbefales på det sterkeste. Vi fikk daglig oppdatering fra turer, med bilder, helt perfekt. Leo var hos henne i seks dager og Hanne blir den første vi kontakter neste gang vi trenger hundepass."
HanneH
Dyreeier Hanne
fra
650 kr
/natt
YesimY

16. Yesim

16.6 km
fra
400 kr
/natt
7 omtaler
5
Stamkunder

Animal lover without animals in Sagene 🤍

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
YesimY

16. Yesim

Animal lover without animals in Sagene 🤍16.6 km
(7 omtaler)
5 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
"Yesim passet valpen vår i to dager. Veldig fornøyd med hvordan han ble ivaretatt. Anbefales!"
RenateR
Dyreeier Renate
fra
400 kr
/natt
FridaF

17. Frida

16.8 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

17. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer16.8 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
350 kr
/natt
TheaT

18. Thea

15.3 km
fra
299 kr
/natt

Tilbyr hundepass ❤️

Sist aktiv 11 dager siden
TheaT

18. Thea

Tilbyr hundepass ❤️15.3 km
Sist aktiv 11 dager siden
fra
299 kr
/natt
MarieM

19. Marie

16.7 km
fra
450 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

19. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗16.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Marie passet hunden vår over en langhelg og hun tok veldig godt vare på hunden vår. Vi fikk oppdateringer underveis og både levering og henting var veldig fleksibel. Hunden vår kom hjem i godt humør!"
SteinS
Dyreeier Stein
fra
450 kr
/natt
ElviraE

20. Elvira

14.5 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
ElviraE

20. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!14.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
"Elvira var den perfekte hundepasser! Bruker henne gjerne igjen. Anbefales!"
Niclas Andrè BødtkerN
Dyreeier Niclas Andrè Bødtker
fra
400 kr
/natt