1. Hundepass
  2. Sandvika

Hundepass, Sandvika

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MartheM

1. Marthe

13.9 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i dag
MartheM

1. Marthe

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶13.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i dag
"Fantastisk, tusen takk til Marthe med familien! "
IrmaI
Dyreeier Irma
fra
250 kr
/natt
BergitteB

2. Bergitte

10.3 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
BergitteB

2. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!10.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Rett nok så var det ikke hund, men katt "Junior"7 år Bergitte tok vare på for oss mens vi var bortreist. Vi fikk vite at "Junior" gjemte seg i starten, men tinte opp og ble veldig kosete etterhvert. For oss virket det som om at "Junior" har stortrivdes hos Bergitte. Kan varmt anbefale Bergitte."
ErlandE
Dyreeier Erland
fra
250 kr
/natt
SiljeS

3. Silje

11.4 km
fra
500 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
SiljeS

3. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!11.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Perfekt hundepasser! Anbefales👍"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
500 kr
/natt
ToryT

4. Tory

13.5 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
ToryT

4. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass13.5 km
(1 omtale)
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
"Vi fikk to glade hunder tilbake etter 3 uker med Tory! "
LauraL
Dyreeier Laura
fra
600 kr
/natt
HanneH

5. Hanne

13.7 km
fra
250 kr
/natt
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
HanneH

5. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie13.7 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
"Our dog enjoyed his time greatly with Hanne and her family 🩷"
ElinaE
Dyreeier Elina
fra
250 kr
/natt
ConstanceC

6. Constance

11.1 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
ConstanceC

6. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender11.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Leah hadde det veldig fint hos Constance, til tross for at hun fikk løpetid da. Constance er punktlig og lett å kommunisere med, jeg fikk også jevnlig oppdateringer. Anbefales"
Linda M.L
Dyreeier Linda M.
fra
350 kr
/natt
Kari KleppaK

7. Kari Kleppa

10.1 km
fra
420 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
Kari KleppaK

7. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 10.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Veldig fornøyd! Har brukt Kari og Ruidi til å passe hunden vår flere ganger, og bruker dem gjerne igjen om vi får behov for hundepass."
AnneA
Dyreeier Anne
fra
420 kr
/natt
MarteM

8. Marte

11.9 km
fra
350 kr
/natt
16 omtaler
6
Stamkunder

En trygg passer med lang erfaring 🙌

Svarer normalt innen en dag
MarteM

8. Marte

En trygg passer med lang erfaring 🙌11.9 km
(16 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Alt de sier om Marte er sant.. Hun er absolutt en hundekjenner med masse erfaring. Hunden min var bare helt passe glad da jeg fikk henne tilbake, og det tar jeg som et sikkert tegn på at hun hadde et nydelig opphold hos Marte som tok henne med på Norgesferie og skjemmet henne ordentlig bort."
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
350 kr
/natt
BeritB

9. Berit

3.1 km
fra
500 kr
/natt
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BeritB

9. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 3.1 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Berit er utrolig hyggelig, svarer kjapt og er en utrolig bra hundepasser :-) anbefales på det sterkeste!"
JannickeJ
Dyreeier Jannicke
fra
500 kr
/natt
Anne-LeneA

10. Anne-Lene

15.7 km
fra
300 kr
/natt
57 omtaler
20
Stamkunder

Katteelsker uten katt

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Anne-LeneA

10. Anne-Lene

Katteelsker uten katt15.7 km
(57 omtaler)
20 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Anne-Lene passet våre to kattepuser hjemme hos seg mens vi var på ferie i litt over ei uke. Det virker som pusene trivdes kjempegodt og vi fikk flotte bilder av Anne-Lene. Hun er en voksen og rolig dame som har hatt katt selv, noe som gjør det enkelt for oss å stole på at pusene får det godt. Et stort kattetårn med utsikt er klart en bonus! Vi vil gjerne spørre Anne-Lene om kattepass igjen."
AlenaA
Dyreeier Alena
fra
300 kr
/natt
InaI

11. Ina

12.2 km
fra
200 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren kattepasser med hjemmekontor

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
InaI

11. Ina

Erfaren kattepasser med hjemmekontor 12.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
"We couldn’t have asked for a better cat sitter! Ina took care of our cat for 11 days, and it was clear from the start that she truly loves and understands cats. Her home is cozy, clean, and perfectly safe for pets. Our cat felt comfortable right away. Ina’s apartment overlooks a park, and our cat clearly had a great time watching the squirrels ! Ina has great experience with cats and can even give medication if needed, which gave us total peace of mind while we were away. She sent us daily updates with adorable photos and always included a note about how our cat was doing. She also made sure to dedicate plenty of playtime, especially with our cat’s favorite toy! Ina is simply the best cat sitter. Highly recommend!"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
200 kr
/natt
HannahH

12. Hannah

12.2 km
fra
250 kr
/natt
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
HannahH

12. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen12.2 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
"Hannah var super! Utrolig vennlig, fleksibel og lett å komme i kontakt med - hunden vår var også veldig avslappet. Vi kommer garantert til å bruke henne til hundepass igjen 😊"
WillW
Dyreeier Will
fra
250 kr
/natt
HanneH

13. Hanne

9.4 km
fra
650 kr
/natt
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

13. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre9.4 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
"Hanne anbefales på det sterkeste. Vi fikk daglig oppdatering fra turer, med bilder, helt perfekt. Leo var hos henne i seks dager og Hanne blir den første vi kontakter neste gang vi trenger hundepass."
HanneH
Dyreeier Hanne
fra
650 kr
/natt
FridaF

14. Frida

13.8 km - Bydel Sagene
fra
400 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
FridaF

14. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer13.8 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Frida took perfect care of my cat while I was away for Christmas. She communicated almost daily with pictures and made pick up and drop off super easy. I recommend!"
RebeccaR
Dyreeier Rebecca
fra
400 kr
/natt
Emma HelenE

15. Emma Helen

13.9 km - Bydel Sagene
fra
450 kr
/natt
4 omtaler
2
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en time
Emma HelenE

15. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!13.9 km - Bydel Sagene
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Pålitelig, ordentlig og tok veldig godt vare på hunden vår i tre dager. Anbefales😊"
GunnarG
Dyreeier Gunnar
fra
450 kr
/natt
MargretheM

16. Margrethe

12.4 km
fra
450 kr
/natt

Erfarne hundepasser med hjemmekontor 🐶

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
MargretheM

16. Margrethe

Erfarne hundepasser med hjemmekontor 🐶12.4 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
450 kr
/natt
MarteM

17. Marte

14.1 km
fra
550 kr
/natt

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

17. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.14.1 km
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
AliciaA

18. Alicia

13.3 km
fra
650 kr
/natt

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
AliciaA

18. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to13.3 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
fra
650 kr
/natt
MadihaM

19. Madiha

14.7 km
fra
248 kr
/natt
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
MadihaM

19. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾14.7 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Jeg kan virkelig anbefale Madiha som kattepasser! ❤️ Madiha og familien hennes er utrolig hyggelige, omsorgsfulle og tillitsfulle. Man merker med en gang at de er seriøse og har mye erfaring med katter. Madiha er virkelig en katteperson, og det samme gjelder familien hennes. Alle var veldig glade for å få katten vår på besøk og tok henne entusiastisk imot. Da vi ankom, hadde vi en hyggelig samtale, og de viste oss rundt, delte historier og fortalte om sine egne erfaringer med katter. Det ga oss et veldig godt førsteinntrykk og gjorde oss trygge på at katten vår kom til å få det godt hos dem. Da vi dro, følte vi oss helt sikre på at katten vår var i de beste hender. Hjemmet til Madiha er perfekt for innekatter. Noen plasser for å gjemmer seg eller sitte høyt. Familien er vant til å passe på at dører ikke står åpne, slik at katten er trygg hele tiden. De fulgte også instruksjonene våre om mat nøye og sørget for å få med seg alle detaljene, slik at de kunne ta best mulig vare på katten vår. Samtidig er familien flink til å la katten få være seg selv. De gir henne ro, frihet og tid til å bli trygg, uten å forstyrre henne unødvendig. Det synes jeg er et stort pluss. Vi fikk daglige bilder og oppdateringer under hele oppholdet, noe som gjorde det både hyggelig og betryggende å være borte. Vi kommer definitivt til å velge Madiha igjen, og vi anbefaler henne på det varmeste! 🐾❤️"
LéaL
Dyreeier Léa
fra
248 kr
/natt
ØyvindØ

20. Øyvind

14.4 km
fra
370 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Fleksibel hundepasser/kattepasser i Oslo-området

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
ØyvindØ

20. Øyvind

Fleksibel hundepasser/kattepasser i Oslo-området14.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
"Rolig og hyggelig hundepasser, hunden vår så ut til å ha hatt det veldig bra. Anbefales :)"
HugoH
Dyreeier Hugo
fra
370 kr
/natt