1. Huspass
  2. Sofiemyr

Huspass, Sofiemyr

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ElviraE

1. Elvira

15.6 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Svarer normalt innen noen timer
ElviraE

1. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!15.6 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

2. Anna Ingeborg Rostad

15.1 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Svarer normalt innen en time
Anna Ingeborg RostadA

2. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈15.1 km
Svarer normalt innen en time
fra
600 kr
/natt
KasperK

3. Kasper

1.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

3. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn1.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

4. Diana

9.1 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

4. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 9.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

5. Sarah

18.9 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

5. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker18.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
SolveigS

6. Solveig

19.3 km
fra
500 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
SolveigS

6. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!19.3 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
OliverO

7. Oliver

14.9 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

7. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn14.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
BrianB

8. Brian

14.3 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Svarer normalt innen en dag
BrianB

8. Brian

poetic pet care!14.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
ChristopherC

9. Christopher

12 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Bor med 1 katt
ChristopherC

9. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾12 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
CharlotteC

10. Charlotte

15.2 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

10. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger15.2 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
Ingri MargreteI

11. Ingri Margrete

14.4 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

11. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️14.4 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
VeronicaV

12. Veronica

15.5 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

12. Veronica

Kattens beste venn 15.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

13. Elsa

14.9 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

13. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 14.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

14. Carolin

13.4 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

14. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der13.4 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
BhekiB

15. Bheki

16.2 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

15. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 16.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

16. Stina

15.6 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

16. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg15.6 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

17. Pardis

19.3 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

17. Pardis

Here To Love Your Pets19.3 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

18. Olga

14.8 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

18. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻14.8 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SaniaS

19. Sania

17.6 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

19. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙17.6 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt
Alexander HjelvikA

20. Alexander Hjelvik

14.6 km
fra
300 kr
/natt

Dog Walker Services [Experienced]

Alexander HjelvikA

20. Alexander Hjelvik

Dog Walker Services [Experienced]14.6 km
fra
300 kr
/natt