1. Huspass
  2. Haslum

Huspass, Haslum

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AmandaA

1. Amanda

16.3 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

En dyrevenn🫶

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
AmandaA

1. Amanda

Ny dyrepasser
En dyrevenn🫶16.3 km
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
SilviaS

2. Silvia

9.4 km
fra
500 kr
/natt
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

2. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available9.4 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
VakarėV

3. Vakarė

14.6 km
fra
370 kr
/natt
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

Sist aktiv 7 dager siden
VakarėV

3. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities14.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
370 kr
/natt
TashaT

4. Tasha

9 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

4. Tasha

Passer gjerne på katten din 9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

11.4 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

5. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 11.4 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
495 kr
/natt
KatrineK

6. Katrine

8.1 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
KatrineK

6. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig8.1 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
KatrineK

7. Katrine

10.8 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

7. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr10.8 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

8. Olena

6.2 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
OlenaO

8. Olena

Olenka, purrs and cuddles6.2 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

9. Fran

8.6 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

9. Fran

Frans8.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MariM

10. Mari

3.6 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

10. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting3.6 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MarziaM

11. Marzia

10.8 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
MarziaM

11. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao10.8 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
MarysolM

12. Marysol

6 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 4 dager siden
MarysolM

12. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/natt
ErfanE

13. Erfan

7.2 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 6 dager siden
ErfanE

13. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾7.2 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
JasmineJ

14. Jasmine

11 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

14. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷11 km
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
Anne-IngridA

15. Anne-Ingrid

16.7 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Bor med 2 katter
Anne-IngridA

15. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering16.7 km
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
MilagrosM

16. Milagros

10.4 km
fra
650 kr
/natt

MilagrosM

16. Milagros

10.4 km
fra
650 kr
/natt
HennyH

17. Henny

11.9 km
fra
400 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

HennyH

17. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 11.9 km
fra
400 kr
/natt
LaryssaL

18. Laryssa

9.6 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

18. Laryssa

Student som elsker dyr9.6 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

19. Silje

8.9 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
SiljeS

19. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!8.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

20. Ingeborg

9.7 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

20. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 9.7 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt