1. Dyrepass
  2. Jakobsli

Dyrepass, Jakobsli

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
SiriS

1. Siri

3.7 km
fra
300 kr
/dag
50 omtaler
22
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 3.7 km
(50 omtaler)
22 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Dyreeier Anne-Sofie
fra
300 kr
/dag
Tilde HelénT

2. Tilde Helén

1.5 km - Strindheim
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Ung student som er kjempe glad i dyr!

Sist aktiv 2 dager siden
Tilde HelénT

2. Tilde Helén

Ung student som er kjempe glad i dyr! 1.5 km - Strindheim
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
"Samvittighetsfull og flink til å sende oppdateringer. Veldig fornøyd! "
AnitaA
Dyreeier Anita
fra
200 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

3.8 km
fra
175 kr
/dag
6 omtaler

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring3.8 km
(6 omtaler)
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Dyreeier Morten
fra
175 kr
/dag
Gro MarcelaG

4. Gro Marcela

1.4 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Gro MarcelaG

4. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit1.4 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Veldig fornøyd med kommunikasjon og ble oppdatert mens vi var borte! Anbefales videre🥰"
SolveigS
Dyreeier Solveig
fra
200 kr
/dag
NurN

5. Nur

4.3 km
fra
200 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
NurN

5. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter4.3 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Dyreeier Martin
fra
200 kr
/dag
KristinaK

6. Kristina

2.8 km
fra
350 kr
/dag
23 omtaler
7
Stamkunder

God og trygg passer

Sist aktiv i dag
Bor med 2 katter
KristinaK

6. Kristina

God og trygg passer2.8 km
(23 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv i dag
Bor med 2 katter
"Strålende fornøyd 🌟🌟🌟🌟🌟 Vi kunne ikke vært mer fornøyd med kattepasset vi fikk! Fra første stund var det tydelig at Kristina elsker dyr og tar jobben sin på største alvor. Kattene ble raskt trygge med Kristina, som tydelig er en erfaren, nøye og vennlig kattepasser. Kommunikasjonen var upåklagelig. Vi fikk daglige oppdateringer med bilder og status på hvordan det stod til. Det var veldig betryggende å vite at de hadde det bra mens vi var borte! Vi kommer uten tvil til å spørre Kristina igjen neste gang vi trenger kattepass. Anbefales på det varmeste til alle som ønsker en pålitelig, omsorgsfull og profesjonell kattepasser. Tusen takk for fantastisk hjelp! 😸 "
EirikE
Dyreeier Eirik
fra
350 kr
/dag
GeG

7. Ge

4.4 km - Trondheim
fra
200 kr
/dag
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

7. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)4.4 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Dyreeier Marion Therese
fra
200 kr
/dag
HelleH

8. Helle

3 km - Trondheim
fra
250 kr
/dag
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
HelleH

8. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr3 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
"Veldig hyggelig og pålitelig kattepasser. Anbefales."
HildeH
Dyreeier Hilde
fra
250 kr
/dag
MoM

9. Mo

4.8 km
fra
200 kr
/dag
33 omtaler
10
Stamkunder

Hundepass og kattepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
MoM

9. Mo

Hundepass og kattepass4.8 km
(33 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Mo gjorde en god jobb da hun passet min katt. Hun håndterte fint at katten er sky, og la igjen fine bilder og meldinger hver dag etter pass. Mo er en hyggelig og pliktoppfyllende kattepasser, som jeg absolutt vil bruke igjen."
Kristin MarhaugK
Dyreeier Kristin Marhaug
fra
200 kr
/dag
AnnaA

10. Anna

2.3 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Friendly and Responsible Pet Sitter

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

10. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter2.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Anna var så flink med katten vår. De fant tonen med en gang og jeg fikk jevnlige oppdateringer. Anna tok veldig god vare på katten vår og tok kontakt med en gang når noe oppstå. Jeg anbefaler på det sterkeste. "
MoïraM
Dyreeier Moïra
fra
150 kr
/dag
MarcoM

11. Marco

4.8 km - Trondheim
fra
190 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
MarcoM

11. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️4.8 km - Trondheim
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
"Marco har vært vidunderlig i alle saker! God kommunikasjon, katten vår har vært heldig å få han for å ta vare på henne :) anbefales hjertelig!"
NicoN
Dyreeier Nico
fra
190 kr
/dag
Maria AlejandraM

12. Maria Alejandra

4.5 km
fra
270 kr
/dag
1 omtale

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Maria AlejandraM

12. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg4.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Vi er svært fornøyde med Maria! Hun passet katten vår i to uker i sommer og katten ble svært godt ivaretatt <3 Det er tydelig at Maria genuit elsker dyr og er opptatt av hva som er det beste for dyret til enhver tid. Vi har hatt hyggelig og god kommunikasjon hele veien, og vi har alltid følt oss oppdatert på hvordan katten har det både gjennom dialog, bilder og video. Maria er kunnskapsrik, omsorgsfull og løsningsorientert, og man føler seg trygg på at katten er i gode hender! Anbefales på det sterkeste! <3"
Aina HernándezA
Dyreeier Aina Hernández
fra
270 kr
/dag
FredrikF

13. Fredrik

3.8 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket i dag
Sist kontaktet 12 dager siden
FredrikF

13. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos3.8 km
Sist booket i dag
Sist kontaktet 12 dager siden
fra
200 kr
/dag
RachelR

14. Rachel

0.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RachelR

14. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr0.8 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
Rubi FelinaR

15. Rubi Felina

2.3 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Svarer normalt innen en dag
Rubi FelinaR

15. Rubi Felina

2.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
AmandaA

16. Amanda

3.3 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Katt- og hundepass

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
AmandaA

16. Amanda

Katt- og hundepass3.3 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Dyreeier Lea
fra
150 kr
/dag
MajaM

17. Maja

2.2 km
fra
300 kr
/dag
10 omtaler
4
Stamkunder

Rolig og katteglad vernepleier😇

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
MajaM

17. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.2 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Dyreeier Gitte
fra
300 kr
/dag
AnnachiaraA

18. Annachiara

3.9 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
AnnachiaraA

18. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds3.9 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i dag
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Dyreeier Clare
fra
200 kr
/dag
ZaneZ

19. Zane

3.6 km
fra
150 kr
/dag
6 omtaler

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket i går
Sist kontaktet 2 dager siden
ZaneZ

19. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 3.6 km
(6 omtaler)
Sist booket i går
Sist kontaktet 2 dager siden
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Dyreeier Terje
fra
150 kr
/dag
TunaT

20. Tuna

4.8 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
TunaT

20. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie4.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Jakobsli som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Jakobsli for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Jakobsli. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Jakobsli. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Jakobsli.

Dyreeiere booker dyrepass i Jakobsli på Pawshake. Over 459 dyreeiere i Jakobsli har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.